TOP 5 – nauszne słuchawki bezprzewodowe do 300 złotych – luty 2022

Tradycyjne słuchawki dość mocno tracą swoją pozycję na rynku na rzecz tych łączących się z naszymi urządzeniami bezprzewodowo. Po części wymusili na nas to sami producenci smartfonów coraz częściej rezygnujący z serwowania nam w swoich produktach złącza mini-jack. Sytuacja ma swoje plusy – przynajmniej nie musimy denerwować się plątaniną kabli w naszych torbach i plecakach. Mamy dzisiaj dla Was zestawienie TOP 5 bezprzewodowych słuchawek nausznych w cenie do 300 zł.

Świetny stosunek ceny do jakości ma znaczenie!

Warto pamiętać o tym, że słuchawki bezprzewodowe w cenie do 300 złotych nie zaoferują nam tak rozbudowanych funkcji oraz doznań słuchowych, jak sprzęt z wyższej półki. W wielu przypadkach jednak do naszej dyspozycji oddane zostaną które pozwolą nam na komfortowe prowadzenie rozmów oraz konsumpcję multimediów na zadowalającym poziomie. Niektóre z nich zaoferują nam rozwiązania rodem z nieco droższych urządzeń. Sprawdźmy więc, które słuchawki nauszne są warte uwagi w tym segmencie cenowym.

Czytaj też: Przystawka Smart TV – jak przedłużyć życie telewizora?

Edifier W830BT

Edifier W830BT to świetne bezprzewodowe słuchawki nauszne, które wykonano z wysokiej jakości materiałów. Ów model zapewnia nam dostęp do technologii Bluetooth aptX. Pojemna bateria pozwala natomiast na maksymalnie 95 godzin ciągłej pracy na jednym ładowaniu. Zastosowany w ich przypadku system audio to Stereo 2.0.

Prezentowane półotwarte słuchawki wyposażone zostały w moduły łączności Bluetooth 4.1 oraz NFC. Wbudowano w nie mikrofon, więc mogą nam służyć także do prowadzenia rozmów. Nie zabrakło przycisków sterujących na obudowie oraz nauszników wykonanych ze skóry ekologicznej. Ciekawostką jest możliwość podłączenia do słuchawek dwóch urządzeń jednocześnie. Tak zaprojektowane słuchawki można kupić obecnie za 279 złotych.

Sennheiser HD 250BT

Sennheiser HD 250BT to słuchawki od znanego i cenionego producenta. Ich atutem jest wsparcie dla licznych kodeków – AAC, AptX czy AptX Low Latency. Czas pracy między ładowaniami wynosi natomiast 25 godzin. Brzmienie słuchawek można regulować za pośrednictwem dedykowanej aplikacji Sennheiser Smart Control.

Prezentowane półotwarte słuchawki wyposażone zostały w moduł Bluetooth 5.0. Wbudowano w nie mikrofon, więc nie będzie problemu z prowadzeniem rozmów za ich pośrednictwem. Mamy tu oczywiście na obudowie przyciski sterowania oraz nauszniki wykonane ze skóry ekologicznej. Tak zaprojektowane słuchawki to wydatek rzędu 249 złotych.

JBL Tune 710BT

JBL Tune 710BT to świetne słuchawki od modnego producenta. Jest to model nauszny, zamknięty. Charakterzuje go lekka konstrukcja i doskonałe spasowanie. Prezentowane słuchawki są składane, więc nie zajmą dużo miejsca w naszym bagażu podręcznym. Wbudowany akumulator umożliwia korzystanie z urządzenia nawet przez 50 godzin.

Świetnym rozwiązaniem jest możliwość podłączenia do słuchawek dwóch urządzeń jednocześnie. Nie zabrakło również charakterystycznej dla JBL technologii Pure Bass. W JBL Tune 710BT wbudowano mikrofon, więc mogą nam służyć także do prowadzenia rozmów. Za modne, solidnie zaprojektowane słuchawki (które spodobają się szczególnie młodszym użytkownikom) trzeba zapłacić 299 złotych.

HP Bluetooth Headset 500

HP Bluetooth Headset 500 to zestaw od producenta, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Możemy się spodziewać, że mamy do czynienia z bardzo solidnymi słuchawkami. To półotwarte słuchawki nauszne, które są składane. Wbudowana w nie bateria umożliwia nieprzerwaną pracę przez nawet 20 godzin. HP Bluetooth Headset 500 to sprzęt ceniony za wysoką wygodę użytkowania.

Prezentowane słuchawki wyposażone zostały w moduł Bluetooth 5.0. Wbudowano w nie mikrofon, więc nie będzie problemu z prowadzeniem rozmów za ich pośrednictwem. Co ciekawe, dźwięk rejestrowany jest ze wsparciem technologii Digital Signal Processor. Mamy tu oczywiście na obudowie przyciski sterowania oraz nauszniki wykonane ze skóry ekologicznej. Tak zaprojektowane słuchawki to wydatek 249 złotych.

Sony WH-CH510

Sony WH-CH510 to najtańsze słuchawki w naszym zestawieniu. Kosztują bowiem zaledwie 179 złotych. Za tak rozsądną kwotę uzyskujemy sprzęt, który między ładowaniami pracuje nawet 35 godzin. Są to słuchawki zamknięte, dzięki czemu dobrze tłumią dźwięki dochodzące z zewnątrz. Co ważne, prezentowany sprzęt jest lekki oraz poręczny.

Niedrogie słuchawki od Sony wyposażone zostały w przyciski sterowania umieszczone na obudowie oraz nauszniki wykonane ze skóry ekologicznej. Naładujemy je za pośrednictwem złącza USB-C. Nie sposób nie wspomnieć o tym, że Sony WH-CH510 wyposażone zostały w dobrej jakości mikrofon, dzięki czemu posłużą nam także do wykonywania rozmów telefonicznych.

Czytaj też: Najlepsze aplikacje, które warto mieć na swoim smartwatchu z Wear OS!

Dajcie koniecznie znać które z naszych propozycji podobają się Wam najbardziej. A może sami korzystacie z nausznych słuchawek bezprzewodowych i w omawianym przedziale cenowym udało się Wam zakupić jakieś perełki, których nie ujęliśmy w zestawieniu? Zapraszamy Was do dyskusji w komentarzach!