Samsung Galaxy S22 Ultra ma problemy z ekranem!

Samsung Galaxy S22 Ultra to obecnie najmocniejszy flagowiec w ofercie koncernu z Korei i faktyczny spadkobierca serii Galaxy Note. Nie dziwi więc fakt, że Koreańczycy z Samsunga wiążą z nim ogromne nadzieje. Jak się jednak okazało, już na samym początku rynkowej kariery ów smartfon notuje bardzo poważne problemy. Chodzi dokładniej o jego ekran. Co warto wiedzieć o zaistniałej sytuacji?

Zakłócenia w pracy ekranu Samsunga Galaxy S22 Ultra?

Użytkownicy zgłaszają koncernowi z Korei nietypową przypadłość związaną z ekranem Samsunga Galaxy S22 Ultra. Jak się bowiem okazuje, w losowych momentach w trakcie użytkowania smartfona na wyświetlaczu pojawia się szeroki pasek z zakłóceniami. Według doniesień użytkowników sytuacja następuje wtedy, gdy rozdzielczość ekranu jest ustawiona na WQHD+, a tryb kolorów na Naturalny. Warto wspomnieć także o tym, że problem dotyczy wyłącznie smartfonów pracujących w oparciu o procesory Exynos 2200.

Samsung wie już o zaistniałym problemie i zapewnia, że pracuje nad stosowną poprawką i wkrótce udostępni aktualizację, która wyeliminuje to denerwujące użytkowników zjawisko. Najwyraźniej więc wina nie leży po stronie sprzętowej, tylko po stronie niedopracowanego oprogramowania. Mam nadzieję, że poprawka zostanie udostępniona szybko i sprawnie.

Czytaj też: Najlepszy flagowiec do 5500 PLN: na jaki telefon warto wydać aż tyle?

No cóż – potknięcia zdarzają się nawet najlepszym. W przypadku jednak tak ekskluzywnych smartfonów, jak Samsung Galaxy S22 Ultra producent musi przykładać się do dopracowania oprogramowania najbardziej jak to tylko możliwe. Podobne sytuacje bowiem nie budują pozytywnego wizerunku marki.