TOP 5 – nauszne słuchawki bezprzewodowe do 300 złotych – październik 2022

Słuchawki bezprzewodowe zdominowały naszą codzienność odsuwając w cień modele wyposażone w kabel, które są najzwyczajniej w świecie mniej wygodne w użytkowaniu. Szukając dla siebie słuchawek bezprzewodowych za nieduże pieniądze mamy do wyboru zarówno „pchełki” douszne, jak i duże zestawy nauszne, doskonale izolujące nas od dźwięków otoczenia. Dziś zajmiemy się tym drugim segmentem. Jakie propozycje mają dla nas producenci w cenie do 300 złotych?

Świetny stosunek ceny do jakości to podstawa!

Warto pamiętać o tym, że słuchawki bezprzewodowe w cenie do 300 złotych nie zaoferują nam tak rozbudowanych funkcji oraz doznań słuchowych, jak sprzęt z wyższej półki. W wielu przypadkach jednak do naszej dyspozycji oddane zostaną które pozwolą nam na komfortowe prowadzenie rozmów oraz konsumpcję multimediów na zadowalającym poziomie. Niektóre z nich zaoferują nam rozwiązania rodem z nieco droższych urządzeń. Sprawdźmy więc, które słuchawki nauszne pozbawione przewodów są warte uwagi w tym segmencie cenowym.

Czytaj też: Przystawka Smart TV – jak przedłużyć życie telewizora?

JBL Tune 710BT

JBL Tune 710BT to świetne słuchawki od modnego producenta. Jest to model nauszny, zamknięty. Charakterzuje go lekka konstrukcja i doskonałe spasowanie. Prezentowane słuchawki są składane, więc nie zajmą dużo miejsca w naszym bagażu podręcznym. Wbudowany akumulator umożliwia korzystanie z urządzenia nawet przez 50 godzin. Świetnym rozwiązaniem jest możliwość podłączenia do słuchawek dwóch urządzeń jednocześnie. Nie zabrakło również charakterystycznej dla JBL technologii Pure Bass. W JBL Tune 710BT wbudowano mikrofon, więc mogą nam służyć także do prowadzenia rozmów. Za modne, solidnie zaprojektowane słuchawki (które spodobają się szczególnie młodszym użytkownikom) trzeba zapłacić 299 złotych.

Sony MDR-RF811RK

Sony MDR-RF811RK to nieźle zaprojektowane słuchawki nauszne od japońskiego koncernu. Charakteryzuje je zamknięta konstrukcja. Słuchawki nie będą nas męczyły nawet w trakcie długotrwałych sesji z ulubionymi multimediami dzięki miękkiej wyściółce nauszników i pałąka. Niestety producent nie serwuje nam tutaj wbudowanego mikrofonu. Produkt Sony imponuje zasięgiem pracy. Producent deklaruje, że wynosi on nawet 100 metrów! Zastosowana w przypadku słuchawek bateria umożliwia korzystanie z nich nawet przez 13 h między ładowaniami. W zestawie otrzymujemy także minimalistyczny stojak na słuchawki, który jednocześnie pełni funkcję praktycznej ładowarki oraz nadajnika. Za prezentowany sprzęt trzeba zapłacić 299 złotych.

Edifier W830BT

Edifier W830BT to świetne bezprzewodowe słuchawki nauszne, które wykonano z wysokiej jakości materiałów. Ów model zapewnia nam dostęp do technologii Bluetooth aptX. Pojemna bateria pozwala natomiast na maksymalnie 95 godzin ciągłej pracy na jednym ładowaniu. Zastosowany w ich przypadku system audio to Stereo 2.0. Prezentowane słuchawki wyposażone zostały w moduły łączności Bluetooth 4.1 oraz NFC. Wbudowano w nie mikrofon, więc mogą nam służyć także do prowadzenia rozmów. Nie zabrakło przycisków sterujących na obudowie oraz nauszników wykonanych ze skóry ekologicznej. Ciekawostką jest możliwość podłączenia do słuchawek dwóch urządzeń jednocześnie. Tak zaprojektowane słuchawki można kupić obecnie za 249 złotych.

Philips TAA4216

Philips TAA4216 to zaawansowane bezprzewodowe słuchawki nauszne oferujące multum ciekawych rozwiązań. Jest to sprzęt o budowie zamkniętej, tłumiący dźwięki z zewnątrz w sposób pasywny. Świetnie dostrojone, 40-milimetrowe, neodymowe przetworniki zapewnią użytkownikom niesamowite wrażenia z odsłuchu. Mamy tu również mikrofon do prowadzenia rozmów. Parametrami słuchawek możemy natomiast sterować za pomocą praktycznego przycisku wielofunkcyjnego. Pojemna bateria pozwala na maksymalnie 35 godzin ciągłej pracy na jednym ładowaniu. Nauszniki wykonano z przyjemnego w dotyku materiału. Wypełniono je specjalnym żelem chłodzącym. Producent deklaruje pyłoszczelność i wodoodporność w standardzie IP55. Cena prezentowanych słuchawek to 219 złotych.

Sennheiser HD 250BT

Sennheiser HD 250BT to słuchawki od znanego i cenionego producenta. Ich atutem jest wsparcie dla licznych kodeków – AAC, AptX czy AptX Low Latency. Czas pracy między ładowaniami wynosi natomiast 25 godzin. Brzmienie słuchawek można regulować za pośrednictwem dedykowanej aplikacji Sennheiser Smart Control. Prezentowane półotwarte słuchawki wyposażone zostały w moduł Bluetooth 5.0. Wbudowano w nie mikrofon, więc nie będzie problemu z prowadzeniem rozmów za ich pośrednictwem. Mamy tu oczywiście na obudowie przyciski sterowania oraz nauszniki wykonane ze skóry ekologicznej. Tak zaprojektowane słuchawki to wydatek rzędu 249 złotych.

Czytaj też: Najlepsze aplikacje, które warto mieć na swoim smartwatchu z Wear OS!

Dajcie koniecznie znać które z naszych propozycji podobają się Wam najbardziej. A może sami korzystacie z nausznych słuchawek Bluetooth i w omawianym przedziale cenowym udało się Wam zakupić jakieś perełki, których nie ujęliśmy w zestawieniu? Zapraszamy Was do dyskusji w komentarzach!