Jabra prezentuje nowe słuchawki TWS dla profesjonalistów!

Jabra – duński koncern posiadający ogromne doświadczenie w projektowaniu słuchawek wprowadza na rynek swój najnowszy model dedykowany profesjonalistom. Mowa o TWS-ach Evolve2 Buds, które uzyskały certyfikaty wiodących platform spotkań wideo – Zoom oraz Microsoft Teams. Co warto wiedzieć o nowo zaprezentowanym sprzęcie?

fot. Jabra

Maksymalna koncentracja i wysoka jakość rozmów!

Słuchawki Jabra Evolve2 Buds oferują użytkownikom liczne funkcje wspomagające codzienną pracę. Te najważniejsze to m.in. regulowana aktywna redukcja hałasu (ANC), której działanie można dostosować do własnych preferencji, aby wyeliminować dźwięki z zewnątrz i zmaksymalizować koncentrację. Warto wspomnieć również o tym, że Evolve2 Buds oferują użytkownikom funkcję testu dopasowania MyFit, a także technologię SafeTone z opcją PeakStop, które zapewniają zwiększoną ochronę słuchu oraz optymalną szczelność, by spersonalizowane ANC działało najskuteczniej.

Nowe słuchawki od Jabra doskonale sprawdzą się w trakcie spotkań on-line. Producent postawił w ich przypadku na technologię MultiSensor Voice. Jej zadaniem jest zapewnienie użytkownikom niezwykle wysokiej jakości rozmów. Technologia ta stanowi wyjątkowe połączenie czterech mikrofonów, czujników przewodnictwa kostnego oraz zaawansowanych algorytmów, blokujących maksymalnie hałas otoczenia. Dzięki temu użytkownik jest wyraźnie słyszany przez rozmówców, co przyczynia się do lepszej koncentracji podczas rozmów.

Słuchawki Evolve2 Buds oferują daleki zasięg bezprzewodowy dzięki specjalnemu adapterowi, który można podłączyć do komputera. Umożliwia to poruszanie się po domu lub innym miejscu pracy zdalnej czy hybrydowej w odległości 20 metrów bez pogorszenia jakości połączeń. Ponadto możemy liczyć na 5-godzinny czas pracy na baterii i 33 godziny działania wraz z etui do ładowania, co pozwala uniknąć niedogodności związanych z wyczerpaniem baterii podczas spotkania.

Najważniejsze cechy i funkcje Evolve2 Buds:

  • Certyfikat zgodności z Microsoft Teams i czołowymi platformami ujednoliconej komunikacji (UC),
  • Technologia MultiSensor Voice,
  • Adapter USB plug-and-play poprawiający łączność,
  • Zaawansowane połączenie Bluetooth Multipoint,
  • Regulowana aktywna redukcja hałasu,
  • HearThrough i możliwość korzystania z jednej słuchawki,
  • Wydłużona żywotność baterii,
  • Ultradyskretny design.
fot. Jabra

Czytaj też: Lenovo Yoga Slim 7i Pro X – Ogromna moc w niedużej formie

Słuchawki Evolve2 Buds będą dostępne w sprzedaży od końca listopada w sugerowanej cenie producenta wynoszącej 259 euro. Myślę, że producent nie będzie musiał martwić się o zainteresowanie ze strony klientów biznesowych.

Grafika tytułowa: Jabra