Black Week w salonach Hyundai

Święto Dziękczynienia w Stanach Zjednoczonych znane jest nie tylko z obfitych posiłków i spotkań rodzinnych, ale również jako początek gorącego okresu zakupowego. Black Friday stał się fenomenem handlowym, a teraz ten trend przeniósł się również na rynek samochodowy. Hyundai, będąc na fali tego szaleństwa, wprowadza Black Week, oferując piorunujące rabaty i dodatki do swoich modeli.

Kuszące i opłacalne oferty!

Największym zaskoczeniem jest oferta na trzy popularne modele marki: TUCSON, KONA i BAYON. Dotychczasowy kontrakt serwisowy lub roczne ubezpieczenie AC/ON/NNW, które można było nabyć za 1000 zł, teraz są dostępne zupełnie za darmo. To jednak nie koniec korzyści. Klienci, decydując się na zakup w ramach Black Week, mogą również skorzystać z atrakcyjnych upustów na wybrane modele.

Warto zwrócić uwagę na model TUCSON, który cieszy się dużą popularnością w Polsce. Teraz można liczyć na aż 16 000 zł rabatu, a dla odmiany Plug-in Hybrid – 18 000 zł. KONA, z kolei, oferuje 6000 zł zniżki, podczas gdy wersja Electric dostępna jest z rabatem aż 20 000 zł. Pozostałe modele również nie zostają w tyle z upustami: IONIQ 6 – 10 000 zł, IONIQ 5 – 11 000 zł, BAYON – 13 000 zł. Dla entuzjastów samochodów elektrycznych Hyundai przygotował także specjalne oferty leasingowe, obejmujące modele KONA Electric, IONIQ 5 i IONIQ 6.

Ale to nie koniec niespodzianek. Dla firm zainteresowanych flotą elektrycznych samochodów, Hyundai przygotował specjalne atrakcje. Najpopularniejszy model elektryczny, KONA Electric, jest dostępny w leasingu już od 884 zł netto miesięcznie. Dodatkowo, klienci flotowi korzystający z finansowania w ramach Hyundai Fleet Lease w okresie od 20 do 25 listopada otrzymają za symbolicznego złotówkę Wallboxa do ładowania samochodu w domu, a pierwsza rata wyniesie zaledwie 1 zł.

Czytaj też: Można już zamawiać nowego Volkswagena Passata!

Grafika tytułowa: Hyundai