Ciekawa promocja od marek Samsung i Piesotto!

Samsung ogłosił nowe partnerstwo z polską marką Piesotto pod hasłem „Wezwij posiłki”. Piesotto to znany producent zdrowego, świeżo gotowanego jedzenia dla psów, a ich wspólna inicjatywa ma na celu zapewnienie kompleksowej opieki nad zwierzakami i utrzymanie czystości w domu.

fot. Samsung

Ciekawa promocja z pieskami w tle

W ramach nowej współpracy, obie firmy łączą siły, oferując innowacyjne rozwiązania dla opiekunów psów. Centralnym punktem tej inicjatywy są odkurzacze bezprzewodowe z serii Bespoke Jet, które zostały zaprojektowane z myślą o zwierzęcych właścicielach domów. Zadaniem Bespoke Jet jest skuteczne usuwanie sierści z dywanów, podłóg i mebli, zapewniając higieniczne i bezproblemowe odkurzanie.

Poza odkurzaczami, inicjatywa obejmuje także ofertę marki Piesotto, która dostarcza świeże, zbilansowane posiłki dla psów w formie subskrypcji. Dzięki temu, opiekunowie psów mogą mieć pewność, że ich pupile otrzymują zdrowe i smaczne jedzenie dostosowane do ich potrzeb.

Promocja związana z partnerstwem Samsunga i Piesotto obejmuje vouchery o wartości 300 lub 400 zł brutto, które można wykorzystać na zakup odkurzaczy bezprzewodowych z serii Bespoke Jet. Promocja trwa od 1 lutego do 10 marca 2024 roku, lub do wyczerpania puli kwotowej przeznaczonej na prezenty.

Więcej informacji na temat promocji można znaleźć na stronie wezwijposilki.samsung.pl.

Czytaj też: Samsung Galaxy S24 – sprawdzamy nowego flagowca z Korei

Grafika tytułowa: Samsung