Wyjątkowe Xbox oferty na Black Friday i Cyber Week!

Zaczęła się najbardziej oczekiwana pora zakupów – mowa oczywiście o Black Friday i poprzedzającym ów dzień Black Week. Gracze mają powody do radości! Do 27 listopada potrwa promocja, w ramach której Xbox przygotował wyjątkowe oferty na konsole, gry i akcesoria, spełniając marzenia każdego gracza.

Co dobrego dla fanów Xboxa?

Na czele promocji stoi najszybsza i najpotężniejsza konsola Xbox w historii – Xbox Series X. Teraz dostępna za jedyne 1999 zł przez cały tydzień! To nie wszystko – tematyczne zestawy Xbox Series X Diablo IV i Xbox Series X Forza Horizon 5 również można zakupić w promocyjnej cenie 2099 zł. Dla miłośników kompaktowej formy – Xbox Series S jest dostępna za rewelacyjne 1199 zł.

Fanów kolorowych akcentów ucieszy informacja, że kontrolery Xbox w kolorach białym i czarnym są teraz dostępne za 219 zł, a wielobarwne modele za jedyne 229 zł! Dodatkowo, od 23 do 30 listopada, Xbox Design Lab oferuje personalizowany grawerunek na kontrolerach Xbox Elite Series 2 bez dodatkowych opłat. Wyraź swoją indywidualność!

Nie zapominajmy o grach! Można oszczędzić nawet do 50% na tytułach Xbox Game Studios, w tym Age of Empires IV, Forza Horizon 4 i 5, Halo Infinite, Minecraft Dungeons, Minecraft Legends i Sea of Thieves. To doskonała okazja, aby wzbogacić swoją kolekcję.

Czytaj też: Twój kontroler do Xbox przestał działać? Wiemy dlaczego!

Grafika tytułowa: Marko Blažević / Unsplash