Ważne zmiany w telewizji od Orange!

Orange to jeden z najważniejszych dostawców usług telekomunikacyjnych w Polsce. Warto jednak pamiętać również o tym, że pomarańczowy operator dostarcza do naszych domów usługę telewizji. Warto wiedzieć, że w najbliższym czasie czekają ją pewne zmiany. Jeśli nie będą dla Was korzystne, to przez pewien czas macie możliwość wypowiedzenia umowy bez przykrych konsekwencji finansowych z tego tytułu. Zagłębmy się w szczegóły!

fot. JESHOOTS.COM / Unsplash

Zmiany w ofercie Orange podstawą do wypowiedzenia umowy!

Oferta telewizyjna Orange jest dość bogata. W jej ramach użytkownicy uzyskują dostęp do 120 kanałów. Bez problemu jednak podstawowy pakiet może być rozszerzony o opcjonalne, dodatkowe pozycje. Dzięki nim możliwe jest skorzystanie z aż 200 kanałów, w tym tak uznanych marek, jak Eleven, Filmbox, Cinemax, HBO i CANAL+. Brzmi świetnie, prawda? Szkoda tylko, że oferta Orange nie jest stała.

Operator od czasu do czasu podmienia programy w swoich pakietach na inne. Taka podmianka będzie miała miejsce także na początku 2022 roku. Przygotujcie się więc na:

  • zamianę kanału Lifetime HD na kanał filmowo-serialowy Red Top TV HD,
  • zamianę kanału E! Entertainment na kanał Red Carpet,
  • zamianę kanału SciFi HD na kanał Dizi,
  • całkowite wyłączenie kanału Duck TV.

Czytaj też: A jednak! Netflix stawia na rewolucję także w Polsce!

Tak daleko idące zmiany w ofercie mogą być powodem do rozwiązania umowy z operatorem bez poniesienia konsekwencji przez użytkownika. Orange informuje swoich klientów o takiej możliwości w korespondencji. mowę można wypowiedzieć bez konsekwencji finansowych do dnia wprowadzenia zmian w ofercie telewizyjnej. Tym dniem jest 22 lutego 2022 roku.

Grafika tytułowa: Jonas Leupe / Unsplash