Sony LinkBuds – prawdziwie innowacyjne słuchawki TWS

Koncern Sony prezentuje wyjątkowe, nowatorskie słuchawki LinkBuds. To przełomowe akcesorium, które już na pierwszy rzut oka łamią schematy związane z projektowaniem tego typu urządzeń. Słuchawki Link Buds oferują nam nową konstrukcję przetwornika, która oferuje wysoką jakość dźwięku i jednocześnie zapewnia nam otwartość na otoczenie.

Czym wyróżniają się Sony LinkBuds?

Na rynku możemy znaleźć wiele ciekawych modeli słuchawek, które zapewnią nam świetną jakość odtwarzanego dźwięku. Większość urządzeń ma jednak problem z zapewnianiem nam możliwości zachowania pełnej świadomości otoczenia – na przykład, gdy słuchamy muzyki przemieszczając się po mieście. Sony chce jednak znaleźć złoty środek pozwalający na wygodne słuchanie muzyki i kontrolowanie tego, co dzieje się wokół nas. Właśnie dlatego na rynek trafiają słuchawki Sony LinkBuds.

Wspomniane słuchawki od Sony zostały zaprojektowane w nietypowy sposób. Centralną rolę pełni tutaj bowiem przetwornik w kształcie pierścienia z otworem w środku. Taki zabieg ma się przełożyć na doskonałą przenikalność dźwięku, bardzo wysoki komfort użytkowania oraz dobrą jakość reprodukowanego dźwięku. Warto wspomnieć również o tym, że przetwornik zastosowany na pokładzie LinkBuds ma aż 12 mm i znajduje się bardzo blisko kanału słuchowego. Cała elektronika natomiast znajduje się obok – w nietypowym systemie mocowania w uchu.

Sony pamięta o osobach, które korzystają ze słuchawek dla rozmów.  Producent postawił na zestaw algorytmów przetwarzania dźwięku, które zapewniają wysoką jakość podczas rozmów i zmniejszają hałas dobiegający z zewnątrz, mimo zastosowania przez producenta otwartej konstrukcji. Zadowalająco wypada czas pracy między ładowaniami – wynosi on 5,5 godziny na jednym ładowaniu i kolejne 12 godzin po doładowywaniu w etui.

Czytaj też: One UI 4.1 – co przynosi aktualizacja interfejsu od Samsunga?

Nowe słuchawki od Sony nie są tanie. Sugerowana cena to około 900 zł. W zamian otrzymujemy jednak naprawdę świetny i nowatorski sprzęt, który powinien zadowolić nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Grafika tytułowa: Sony