Samsung rozwiąże największy problem modelu Galaxy Z Fold 3?

Za nami już pierwsza duża konferencja Samsunga w tym roku. Poznaliśmy flagowe smartfony i tablety na 2022 rok. Prezentują się one naprawdę fantastycznie i bez wątpienia sprzedadzą się w milionach egzemplarzy. Teraz cała uwaga fanów i leaksterów skupi się na informacjach związanych ze składanymi smartfonami od koncernu z Korei. Jaki będzie model Galaxy Z Flip 4?

fot. Samsung

Mamy pierwsze wieści – taki będzie Samsung Galaxy Z Fold 4!

Do sieci trafiły właśnie pierwsze wieści dotyczące Samsunga Galaxy Z Fold 4. Jak się okazuje, nowość koncernu z Korei zaoferuje nam konstrukcję zbliżoną do poprzednika, jednak nie pozbawioną pewnych usprawnień. Koreański serwis The Elec donosi, że na wzór modelu Galaxy S22 Ultra, nowy Fold będzie wyposażony w rysik S-Pen chowany w obudowie urządzenia.

To fantastyczna wiadomość! Korzystanie ze składanego flagowca będzie dzięki temu zabiegowi jeszcze wygodniejsze. Warto jednak zaznaczyć, że przygotowanie slotu dla stylusa S-Pen przyczyni się do nieznacznego pogrubienia bryły składanego Galaxy. Możliwe jednak, że Samsung wykorzysta tą zmianę jako bazę dla kolejnej pozytywnej zmiany – powiększenia pojemności ogniwa zastosowanego w przypadku swojego składanego flagowca.

Czytaj też: One UI 4.1 – co przynosi aktualizacja interfejsu od Samsunga?

Są to jednak na razie wyłącznie domysły. Najbliższe miesiące przyniosą nam bardziej konkretne wieści związane z Samsungiem Galaxy Z Fold 4. Z pewnością będzie to świetny smartfon o mocnej specyfikacji i nietuzinkowym wzornictwie. Mam nadzieję, że nowość będzie solidnym krokiem naprzód względem poprzednika!

Grafika tytułowa: Samsung