PolyJam 2023 już za miesiąc!

Już za miesiąc, w dniach 3.02-5.02.2023 odbędzie się PolyJam – maraton tworzenia gier organizowany przez koło Naukowe Twórców Gier „Polygon”. Tak się składa, że conowego.pl jest jednym z patronów medialnych tego wydarzenia. Co warto wiedzieć na jego temat?

Pasjonaci dla pasjonatów!

PolyJam 2023 to nic innego jak game jam, czyli maraton tworzenia gier. Jest to warszawska edycja międzynarodowego Global Game Jamu organizowana przez Koło Naukowe Twórców Gier „Polygon” dla wszystkich pasjonatów GameDevu. Gdzie odbędzie się wydarzenie? Uczestników gościć będzie Budynek Centrum Rozwoju Przemysłów Kreatywnych przy ulicy Mińskiej 65.

Start imprezy przewidziano na godzinę 14:00 w piątek (03.02.2023). Planowane zakończenie to niedziela (05.02.2023) około godziny 20:00. Szczegółowy harmonogram wydarzenia zostanie przez organizatorów podany już wkrótce! Aby wziąć udział w wydarzeniu należy kupić bilet na stronie eventon oraz zarejestrować się na stronie Global Game Jam.

Czytaj też: ASUS ROG Raikiri Pro – nowy pad dla Xboxa

A Wy? Wybieracie się na PolyJam 2023? Dajcie koniecznie znać w komentarzach! Przygotujemy dla Was relację z tego wydarzenia!

Grafika tytułowa: PolyJam