Oto Huawei MateBook D 14 SE! Dobry laptop w rozsądnej cenie?

Huawei MateBook D 14 SE to nowy mobilny komputer od chińskiego producenta, który może nieźle namieszać w swoim segmencie. Użytkownikom zaoferuje całkiem niezłą specyfikację w połączeniu z wysoką jakością wykonania. Sprawdźmy czy ów sprzęt może zdobyć serca klientów nad Wisłą!

Huawei MateBook D 14 SE może się podobać!

Huawei MateBook D 14 SE został wyposażony w 14-calowy wyświetlacz IPS, pracujący w rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Sercem komputera będzie procesor Intel Core i5-1155G7 wspierany przez 16 GB RAM DDR4 i 512 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej. Nowość od chińskiego koncernu oferuje nam pokaźną ilość przydatnych złącz – USB-A 3.2, USB-A 2.0, USB-C, HDMI oraz Combo Jack 3.5 mm.

Czytaj też: Taki będzie tegoroczny iPad Pro! Wiemy coraz więcej!

Bezprzewodowo będziemy się łączyć za pośrednictwem protokołów Bluetooth 5.1 i WiFi w standardzie 802.11 a/b/g/n/ac/ax. Huawei MateBook D 14 SE świetnie sprawdzi się podczas wieczornej pracy dzięki obecności na pokładzie podświetlanej klawiatury. O bezpieczeństwo naszej pracy zadba czynnik linii papilarnych osadzony w przycisku włączania urządzenia. Pojemność baterii to rozsądne 56 Wh, które powinno zapewnić nam przynajmniej 10-12 godzin pracy między ładowaniami.

Na tą chwilę znamy chińską cenę nowości wynoszącą 3899 juanów. Po przeliczeniu na złotówki i dodaniu podatków, nad Wisłą za nowego MateBooka trzeba będzie z pewnością zapłacić około 3000 złotych. Czekamy na wieści związane z dostępnością i ostateczną ceną w Polsce.