Tyle miejsca, ile potrzebujesz z lodówkami SkyLine od Hisense

Mówią, że jesteśmy tym, co jemy. Powinniśmy więc odżywiać się zdrowo, by prawidłowo funkcjonować na co dzień. Żywność wymaga odpowiedniego przechowywania by zachowała swoje wartości odżywcze. Nowoczesna kuchnia nie może obejść się więc bez wysokiej klasy lodówki. Dlatego Hisense przygotował serię SkyLine, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

fot. Hisense

Nowoczesne lodówki dla nowoczesnych kuchni

Lodówki SkyLine wyróżnia elegancki i nowoczesny design. Dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych – w kolorze stali nierdzewnej oraz czarnej stali. Płaskie drzwi nadają eleganckiego charakteru i zwiększają komfort użytkowania. Szuflady zamrażarki umieszczone są na metalowych prowadnicach, co ułatwia wysuwanie i daje pełną swobodę. Do wyboru są modele w wersji trzy- oraz czterodrzwiowej oraz modele z wbudowanym dystrybutorem wody.

Seria SkyLine oferuje użytkownikom nowoczesne technologie na miarę XXI wieku. Metal Cooling odpowiada za równomierne rozmieszczenie otworów wentylacyjnych rozprowadzających chłodne powietrze w każdym rogu urządzenia. Micro Vents odpowiada za rozmieszczenie małych otworów wentylacyjnych na tylnej ścianie zapewniacych stałą wentylację. Obie technologie pomagają w utrzymaniu odpowiedniej temperatury w lodówce.

Lodówki SkyLine wyposażone zostały w szufladę na świeże produkty, takie jak warzywa i owoce. Urządzenia posiadają także szufladę Fresh Zone o temperaturze 0℃, która idealnie sprawdzi się do przechowywania mięsa oraz ryb. Za szybkie schładzanie produktów odpowiadają technologie Super Cool oraz Super Frost. Oczywiście warto również wspomnieć, że na pokładzie lodówek SkyLine zaserwowano nam funkcję Total No Frost.

Linię SkyLine na rynku wyróżnia wysoka jakość wykonania. Do projektu wykorzystane zostały materiały najwyższej jakości i trwałości, dzięki czemu urządzenia służą przez wiele lat. Natomiast zastosowanie innowacyjnych i inteligentnych technologii pozwala na utrzymanie niskiego zużycia prądu. To szczególnie ważne, teraz gdy rachunki potrafią negatywnie nas zaskoczyć.

fot. Hisense

Czytaj też: CES 2023: Nowości Philips Hue

Lodówki z linii Skyline to rozwiązanie, dla tych którzy potrzebują większej pojemności urządzenia bez konieczności rezygnowania z miejsca w kuchni. Nowoczesny projekt oraz innowacyjne rozwiązania sprawiają, że seria SkyLine odpowiada na potrzeby zmieniających się potrzeb konsumentów.

Grafika tytułowa: Hisense