Oto Haier I-Message 2 HWO60SM2B9XH – niezawodna pomoc w twojej kuchni!

Dobrze wyposażona kuchnia to serce każdego domu i mieszkania. W końcu to w niej spędzamy sporo czasu na przygotowaniu posiłków i często – na ich konsumpcji. Dlatego niezwykle ważną kwestią jest dostęp do wysokiej klasy rozwiązań z zakresu sprzętu AGD. Haier, jako wiodący producent takiego sprzętu zdaje sobie z tego sprawę i oferuje nam I-Message 2 HWO60SM2B9XH, który każdemu umożliwi przygotowanie dań jak z 5-gwiazdkowej restauracji!

Wszechstronny, inteligentny piekarnik dla każdego!

Haier I-Message 2 HWO60SM2B9XH to nowoczesny piekarnik wyposażony w intuicyjny w obsłudze, w pełni dotykowy, cyfrowy wyświetlacz. To właśnie z jego poziomu użytkownik otrzymuje dostęp do kluczowych funkcji urządzenia. Ponadto wyświetlane mogą być na nim propozycję dań wraz ze szczegółową instrukcją jak je wykonać. Jest to możliwe dzięki aplikacji hOn, w której znajdziemy ponad 300 przepisów z podziałem na dania dietetyczne, uwzględniające poziom trudności, czas przygotowania oraz specjalne okazje. Po wybraniu odpowiedniego przepisu aplikacja krok po kroku przeprowadzi użytkownika przez proces przygotowania potrawy oraz dobierze odpowiednie parametry piekarnika. Tym ostatnim można sterować za pomocą smartfona.

Haier I-Message 2 HWO60SM2B9XH to bardzo wszechstronny piekarnik, w którym przygotować można zarówno pysznego kurczaka, jak i tradycyjne, domowe wypieki. Co ciekawe, takie dania można przygotowywać w tej samej chwili dzięki funkcji Multi-Level. Umożliwia ona przygotowanie różnych potraw w tym samym czasie na różnych poziomach wnętrza piekarnika bez obaw o wymieszanie zapachów!

O odpowiednią dystrybucję ciepła i wilgotności oraz optymalną cyrkulację powietrza w piekarniku zadba Climatech, czyli system chłodzenia. Dzięki umieszczonemu centralnie wentylatorowi w urządzeniu utrzymuje się stała temperatura wewnątrz, bez utraty ciepła lub przegrzania uchwytu drzwi piekarnika bądź otaczających mebli. Dla tych, którzy lubią podglądać, jak rośnie ciasto lub rumieni się mięso zainstalowane zostało specjalne boczne oświetlenie i nowa, wyraźniejsza, emaliowana powłoka o gładszej powierzchni, która zapewni doskonałą widoczność przygotowywanych potraw przez cały czas pieczenia.

Jeśli natomiast musimy oddalić się od urządzenia, możemy kontrolować zdalnie proces pieczenia za pomocą termosondy, która wskazuje poziom temperatury wewnątrz przygotowywanej potrawy. Informacja o jej poziomie pojawi się na wyświetlaczu piekarnika. Wyświetlana będzie także w aplikacji hOn. To właśnie ona łącząc się z piekarnikiem automatycznie skoryguje temperaturę o wartości podane przez termosondę. Po zakończeniu pracy natomiast piekarnik sam zadba o czystość wewnątrz. Wystarczy wybrać odpowiednią funkcję, a system aktywuje eliminację wszelkich osadów tłuszczu i pozostałości po pieczeniu, spalając je w temperaturze 430°C.

Czytaj też: Piekarnik Haier I-Touch Series 4 – inteligentny dom zaczyna się w kuchni

A jak Wy zapatrujecie się na sprzęt AGD z funkcjami smart? Korzystacie z takiego na co dzień? Dajcie koniecznie znać w komentarzach!