Samsung Galaxy Z Fold 4 z zacnymi aparatami!

Samsung Galaxy Z Fold 4 to obecnie jeden z najbardziej wyczekiwanych smartfonów od koreańskiego koncernu. Jego rynkowego debiutu spodziewamy się w sierpniu – wraz z modelem Galaxy Z Flip 4. Oczywiście będzie to sprzęt o absolutnie topowych podzespołach. W ostatnich latach jednak zawodziło nas nieco zaplecze fotograficzne. Tym razem jednak koncern z Korei zamierza mocno poprawić się w owym aspekcie.

Samsung Galaxy Z Fold 4 – funkcje foto klasy TOP!

Najnowsze doniesienia ze strony leaksterów wskazują na to, że Samsung Galaxy Z Fold 4 zaoferuje nam topowe obiektywy w konfiguracji znanej ze smartfonów Galaxy S22 i Galaxy S22+. Mowa więc o głównym obiektywie o rozdzielczości 50 MP, ultraszerokokątnym „oczku” 12 MP i teleobiektywie 10 MP z 3-krotnym zoomem optycznym. Będzie to więc zestaw znacznie bardziej korzystny niż w przypadku poprzednika – modelu Galaxy Z Fold 3.

Powinniśmy więc spodziewać się po nowym „składaku” znacznie lepszych zdjęć. Mam nadzieję, że faktycznie tak będzie, gdyż wydając na składanego smartfona około 7-8 tysięcy złotych mamy prawo wymagać od niego bezkompromisowości praktycznie na każdym polu – nawet tym fotograficznym. Co prawda w pewien sposób ogranicza tutaj producenta forma urządzenia, jednak myślę, że w niedalekiej przyszłości, gdy Samsung opracuje nowe moduły foto – i to przestanie być problemem.

Czytaj też: HotSpot Wi-Fi – jak udostępnić Internet z telefonu?

Poznaliśmy już prawdopodobną specyfikację oraz wygląd nowego, topowego składanego Samsunga. Kolejne tygodnie z pewnością przyniosą nam dalsze wieści związane z urządzeniem. Gdy tylko pojawią się w sieci jakieś informacje związane z funkcjami Galaxy Z Folda 4 lub ciekawymi rozwiązaniami, które Samsung zaserwuje na jego pokładzie – będziemy Was informować!