Logi Dock – stacja dokująca od Logitecha

Zimą w ofercie Logitecha będzie dostępna stacja dokujące Logi Dock. To proste i nowoczesne rozwiązanie dokujące wyposażone w dodatkowe funkcje takie jak zestaw głośnomówiący.

Logitech upraszcza miejsce pracy i poprawia jakość spotkań wideo dla pracujących zdalnie i hybrydowo, wprowadzając Logi Dock, stację dokującą typu „All-In-One” z funkcją sterowania spotkaniami za pomocą jednego przycisku i wbudowanym zestawem głośnomówiącym. Urządzenie jest certyfikowane przez Google Meet, Microsoft Teams i Zoom. Logi Dock to proste rozwiązanie, które pozwala podłączyć do komputera wiele urządzeń peryferyjnych i pomaga utrzymać na biurku porządek.

To przełomowe, proste i nowoczesne rozwiązanie dokujące wyposażone w kluczowe funkcje współpracy, takie jak łączenie jednym dotknięciem. Co nie bez znaczenia, rozwiązanie to zmienia nasze nieuporządkowane środowisko pracy w elegancką przestrzeń roboczą, do której wszyscy dążymy – powiedział Scott Wharton, dyrektor generalny i wiceprezes działu współpracy wideo w firmie Logitech.

Logi Dock łączy do pięciu urządzeń peryferyjnych USB i do dwóch monitorów. Jednocześnie oferuje funkcję ładowania laptopa do 100W. Jedno połączenie kablowe z Logi Dock do laptopa eliminuje nadmiar kabli, kluczy sprzętowych i niepotrzebnych ładowarek, zapewniając czystsze, lepiej zorganizowane miejsce pracy.

Stacja dokująca Logi Dock integruje się z intuicyjną aplikacją Logi Tune, która pomaga kontrolować i dostosowywać działanie osobistych urządzeń do współpracy dostarczanych przez Logitech. W połączeniu z integracją kalendarza z aplikacją Logi Tune stacja dokująca Logi Dock zapewnia przypomnienie, poprzez wbudowaną diodę, o zbliżającym się rozpoczęciu spotkania oraz intuicyjne przyciski umożliwiające dołączanie, wyciszanie, włączanie/wyłączanie kamery i kończenie połączeń, dzięki czemu spotkania przebiegają bezproblemowo.

Produktywna współpraca w dużej mierze zależy od wysokiej jakości dźwięku, stąd Logi Dock jest wyposażony w system dźwiękowy, spełniający wymogi korporacyjne. Użytkownicy mogą korzystać z zestawu głośnomówiącego z redukcją szumów, a w przypadku prywatnych rozmów automatycznie przełączać dźwięk na bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Zone Wireless lub słuchawki douszne Zone True Wireless. Po zakończeniu spotkania, użytkownicy mogą przełączyć się na muzykę z potężnego, doskonale dostrojonego głośnika Logi Dock.

Logi Dock jest dostępny w dwóch kolorach: grafitowym i białym (grafitowy tylko dla Microsoft Teams). Łatwa w konfiguracji stacja dokująca będzie certyfikowana do współpracy z wiodącymi platformami wideo konferencyjnymi, zapewniając sterowanie spotkaniami za pomocą jednego przycisku i dźwięk klasy korporacyjnej. W dzisiejszym i przyszłym świecie pracy zdalnej i hybrydowej, Logi Dock przekształca każdy osobisty pulpit, prywatne biuro lub salę konferencyjną w idealną przestrzeń roboczą dla lepszej i bardziej produktywnej pracy.

Logi Dock będzie dostępny na całym świecie zimą 2021 roku, a jego sugerowana cena detaliczna to 399 dolarów.