Ekrany w Samsungach Galaxy S20+ nawalają! Jaka jest przyczyna?

Samsung niejednokrotnie notował problemy z podzespołami montowanymi na pokładzie swoich smartfonów. Niejednokrotnie owe kłopoty dotyczyły na przykład baterii czy ekranów. Najwyraźniej właśnie budzą się dawne demony, ponieważ użytkownicy zaczęli masowo zgłaszać problemy z ekranami w przypadku smartfona Samsung Galaxy S20+. Co może być przyczyną?

Samsung Galaxy S20+ z poważnym problemem po aktualizacji!

Na forach Samsunga zawrzało po ostatniej aktualizacji udostępnionej dla smartfona Galaxy S20+. Użytkownicy raportują, że ich urządzenia napotykają problemy z prawidłowym wyświetlaniem obrazu. Na ekranach losowo pojawiają się artefakty w postaci białych pasów, mimo że sprzęt nie uległ upadkowi i że ekran nie został fizycznie uszkodzony. To sytuacja, która w wielu przypadkach uniemożliwia komfortowe użytkowanie smartfona.

Samsung nie zajął jeszcze w sprawie oficjalnego stanowiska, choć przedstawiciele koncernu wiedzą już o zaistniałym problemie. Najpewniej w tej chwili trwają poszukiwania przyczyny masowych awarii ekranów w modelu Galaxy S20+. Pozostaje mieć nadzieję, że problem zostanie sprawnie zdiagnozowany i że wkrótce na serwerach zostanie udostępniona łatka naprawiająca ową niedogodność, bądź że zostanie przeprowadzona akcja serwisowa.

Czytaj też: Seria Galaxy M traci sens? Ta cena to jakiś żart!

Koncern kalibru Samsunga nie powinien sobie pozwalać na takie wpadki – szczególnie, że już niejednokrotnie w poprzednich latach notowane były również problemy z ekranami – na przykład w modelu Galaxy S20 Ultra. Najwyraźniej ktoś w Korei nie wyciąga konstruktywnych wniosków z takich sytuacji.