TOP 5 – mikrofony dla graczy do 200 złotych – listopad 2022

Z roku na rok coraz więcej osób łapie bakcyla na punkcie gier komputerowych. Bardzo często spędzamy czas przy produkcjach typu single player. Wielu graczy jednak woli współzawodniczyć z innymi przy grach on-line. Trudno komunikować się z drużyną bez dobrego mikrofonu. Na które urządzenia warto zwrócić uwagę, jeśli nie chcemy wydać majątku?

Czego spodziewać się po tanim mikrofonie dla graczy?

Czego powinniśmy się spodziewać po niedrogim mikrofonie dla graczy? Przede wszystkim przynajmniej zadowalającej jakości rejestrowanego dźwięku. Ponadto mikrofon tego typu powinien być prosty w instalacji oraz musi oferować nam możliwość wygodnego umieszczenia go na biurku – czy to na dedykowanym statywie, czy to w postaci uchwytu przykręcanego do blatu. Poniżej mamy dla Was pięć najciekawszych propozycji w cenie do 200 złotych.

Czytaj też: TOP 5 – myszy przewodowe dla graczy do 150 złotych – październik 2022

SpeedLink AUDIS PRO

SpeedLink AUDIS PRO to urządzenie na statywie, który spełni wymagania większości użytkowników. To mikrofon przewodowy kardioidalny korzystający ze złącza USB. Charakteryzują go: impedancja 1200 Om oraz poziom ciśnienia akustycznego 110 dB. Warto wspomnieć o tym, że prezentowany mikrofon wyposażony został w system tłumiący drgania oraz w funkcję redukcji szumów otoczenia. Jest to oczywiście sprzęt typu plug-and-play. W zestawie z urządzeniem otrzymujemy kabel USB, filtr pop, gąbkę mikrofonową oraz statyw. Prezentowane urządzenie charakteryzuje nowoczesne wzornictwo. Jego cena to 199 złotych.

Mozos MKIT-700PRO V2

Mozos MKIT-700PRO V2 to pierwsza z propozycji w naszym zestawieniu. To mikrofon przewodowy kardioidalny, który z komputerem łączy się za pośrednictwem gniazda USB. Charakteryzują go: impedancja 680 Om, poziom ciśnienia akustycznego 125 dB oraz czułość na poziomie -42 dB. Warto wspomnieć, że mamy do czynienia z mikrofonem typu plug-and-play, który jest bardzo prosty w obsłudze. W zestawie z urządzeniem otrzymujemy kabel USB, filtr pop, gąbkę mikrofonową, uchwyt biurkowy i koszyk studyjny. Pod względem wizualnym mikrofon prezentuje się naprawdę okazale. Jego cena to 179 złotych.

Trust GXT 241 Velica USB

Trust GXT 241 Velica USB to kolejna propozycja w naszym zestawieniu. To mikrofon przewodowy kardioidalny, który z komputerem łączy się za pośrednictwem gniazda USB-C. Razem z urządzeniem otrzymujemy od producenta statyw oraz osłonę pop filtr. Warto wspomnieć, że mamy do czynienia z mikrofonem typu plug-and-play, który jest bardzo prosty w obsłudze. Dzięki dedykowanemu przełącznikowi mikrofon można w prosty sposób wyciszyć. Mikrofon charakteryzuje czułość -36 dB. Za tak zaprojektowane akcesorium trzeba zapłacić 199 złotych.

Fifine K681

Fifine K681 to kolejny z mikrofonów w naszym zestawieniu. Jednocześnie to również sprzęt montowany na statywie. To mikrofon przewodowy kardioidalny, który z naszymi urządzeniami łączy się za pośrednictwem gniazda USB. Producent deklaruje pełną zgodność z systemami Windows, macOS oraz z PlayStation. Czułość prezentowanego sprzętu to -45 dB. Jest ona regulowana. Mamy do czynienia z mikrofonem typu plug-and-play, który jest bardzo prosty w instalacji. Podłączasz go do gniazda USB i gotowe! Zestaw sprzedażowy jest bardzo skromny – oprócz mikrofonu zawiera stojak oraz kabel USB. Cena to 179 złotych.

Redragon Seyfert

Redragon Seyfert to jedno z tańszych urządzeń w naszym zestawieniu. To mikrofon przewodowy wykorzystujący przetwornik pojemnościowy, który z naszymi urządzeniami łączy się za pośrednictwem gniazda mini-jack. Czułość w przypadku prezentowanego sprzętu wynosi -30 dB. Mamy do czynienia z mikrofonem typu plug-and-play, który jest bardzo prosty w instalacji. Zestaw sprzedażowy jest – jak na tą półkę cenową – dość rozsądny. Razem z mikrofonem otrzymujemy bowiem kabel mini-jack, statyw oraz filtr pop. Cena takiego zestawu to rozsądne 129 złotych.