TOP 5 – myszy przewodowe dla graczy do 150 złotych – październik 2022

Sprzęt projektowany dla graczy – zarówno komputery, jak i akcesoria im dedykowane – bardzo często kojarzą się nam z wysokimi cenami. Nie oznacza to jednak, że nie mamy na rynku produktów tego typu sprzedawanych w całkiem rozsądnych cenach. Niedrogo możemy kupić m.in. całkiem przyzwoite przewodowe myszy gamingowe. Dziś pochylimy się nad sprzętem tego typu dostępnym w cenie do 150 złotych.

Jaka jest tania myszka przewodowa dla graczy?

Tania myszka przewodowa dla graczy bardzo często nie zaoferuje nam odważników do regulacji masy „gryzonia” (choć są wyjątki od tej reguły). Nie zaprogramujemy też dla niej zaawansowanych makr. Warto jednak pamiętać, że wiele akcesoriów w cenie około 150 złotych może już zaoferować nam podświetlenie RGB, programowalne przyciski, szerokie możliwości regulacji rozdzielczości pracy czy też wysoką odporność na zużycie. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie TOP 5 myszy przewodowych dla graczy do 150 złotych, by łatwiej było Wam dokonać wyboru, jeśli poszukujecie takiego opłacalnego w zakupie „gryzonia”. Gotowi? No to zaczynajmy!

A4Tech Bloody W60 MAX

A4Tech Bloody W60 MAX to nowoczesna mysz dla graczy zaprojektowana z myślą o dynamicznej rozgrywce. Dzięki cieszącym oko wzornictwu urządzenie będzie świetnie prezentowało się w otoczeniu innych akcesoriów gamingowych. Konstrukcja jest solidna, wytrzymała i z pewnością poradzi sobie doskonale z wielogodzinnymi sesjami przed komputerem. Producent deklaruje, że żywotność klawiszy urządzenia to nawet 50 milionów kliknięć.

Dzięki wbudowanej pamięci producent umożliwia nam dostosowanie urządzenia do naszych potrzeb. Możemy zapisywać konkretne profile dla poszczególnych gatunków gier, które lubimy ogrywać. To ważne, gdyż na powierzchni A4Tech Bloody W60 MAX mamy aż osiem przycisków. Maksymalna rozdzielczość pracy sensora optycznego myszy to 10000 dpi. Gryzonia charakteryzuje też błyskawiczny czas reakcji na poziomie 1 ms. Nie zabrakło podświetlenia RGB. Prezentowana mysz kosztuje 149 złotych.

Huzaro Shot 3.0

Huzaro Shot 3.0 to mysz gamingowa od popularnego w naszym kraju producenta. Charakteryzuje ją atrakcyjny design oraz przystępna cena. Urządzenie pokryte zostało powłoką antypoślizgową. Na jej spodzie postawiono na teflonowe ślizgacze. Żywotność każdego z dziewięciu wbudowanych w mysz przycisków to według producenta 20 milionów kliknięć. Za płynną pracę akcesorium odpowiada sensor optyczny Pixart PMW 3360.

Mysz Huzaro Shot 3.0 pozwala na programowanie jej przycisków w taki sposób, by rozgrywka była dla nas maksymalnie komfortowa. Jest to możliwe dzięki oprogramowaniu dostępnym do pobrania ze strony producenta. Podobnie, jak w przypadku większości myszy gamingowych – mamy tu oddane do dyspozycji regulowane podświetlenie RGB. Maksymalna rozdzielczość pracy sensora optycznego myszy to 10000 dpi. Cena prezentowanego gryzonia to natomiast 145 złotych.

SPC Gear LIX Plus

Mysz SPC Gear LIX Plus zaprojektowana została z myślą o wymagających graczach. Cechuje ją niesamowite, cieszące oko wzornictwo. Nie przyćmiewa ono jednak świetnych podzespołów zastosowanych na jej pokładzie. Wystarczy wspomnieć o sensorze Pixart PMW 3360 oraz przełącznikach Omron. Rozdzielczość pracy prezentowanego urządzenia może być regulowana w zakresie od 200 do 12000 DPI.

Żywotność mikroprzełączników wbudowanych w omawianą mysz wynosi – według producenta – nawet 50 milionów kliknięć. Ciekawa faktura myszy – stylizowana jednoznacznie na plaster miodu – prezentuje się bardzo efektownie w połączeniu z podświetleniem RGB regulowanym za pośrednictwem dedykowanej aplikacji. Przycisków mamy tutaj sześć i oczywiście – możemy je programować. SPC Gear LIX Plus kosztuje 138 złotych.

Logitech G102 LIGHTSYNC

Logitech G102 LIGHTSYNC to kolejna ciekawa mysz w naszym zestawieniu. Sprzęt Logitecha sprawia wrażenie uniwersalnego i dość stonowanego. Już na samym wstępie warto zaznaczyć, że prezentowany „gryzoń” oferuje podświetlenie RGB, które świetnie będzie się prezentowało na gamingowym biurku. Solidna konstrukcja myszy daje nam pewność, że sprzęt posłuży nam przez długie lata.

Dzięki wbudowanej pamięci producent umożliwia nam dostosowanie urządzenia do naszych potrzeb. Możemy tworzyć profile pracy (np. osobne dla strzelanek i gier RPG) oraz przypisywać akcje do poszczególnych klawiszy. Maksymalna rozdzielczość pracy sensora optycznego myszy to 8000 dpi. Ciekawostką jest możliwość synchronizacji podświetlenia myszy z innymi sprzętami Logitech G LIGHTSYNC oraz – na przykład – dostosowanie go np. do gatunku odtwarzanej muzyki albo do kolorystyki oglądanego filmu. Prezentowana mysz kosztuje 129,99 złotych.

Acer PREDATOR Cestus 315

Acer PREDATOR Cestus 315 to mysz gamingowa od znanego producenta, serwującego nam w swojej ofercie także świetne laptopy zaprojektowane z myślą o graczach. Urządzenie charakteryzuje minimalistyczny design, który jednak może się podobać. Do atutów propozycji od Acera należą ergonomiczna konstrukcja oraz sensor optyczny Pixart PMW 3335. Nie uświadczymy tu palety barw RGB. Mamy za to estetycznie prezentujące się, podświetlone logo. Maksymalna rozdzielczość pracy to 6500 dpi. Możemy ów parametr regulować w czterech różnych domyślnych nastawieniach. Osiem przycisków myszy możemy programować dzięki dedykowanej aplikacji. Prezentowana mysz jest najtańsza w naszym zestawieniu. Kosztuje 129 złotych.

Czytaj też: ASUS ROG Phone 6D Ultimate – wybitnie dobry smartfon dla graczy

Dajcie koniecznie znać w komentarzach z jakich myszy Wy korzystacie na co dzień! Stawiacie na tańsze? A może na bardziej ekskluzywne produkty? Jakie cechy dobrej myszy są dla Was najważniejsze?