Hyundai Tucson odświeżony!

Hyundai zaprezentował odświeżony model TUCSON, który obiecuje rewolucję w dziedzinie designu i technologii. Premiera w Europie planowana jest na początek 2024 roku, a specyfikacje dostosowane do regionu mają być ujawnione wkrótce. Nowa odsłona tego popularnego SUV-a oznacza rozpoczęcie nowego rozdziału w podróży marki po europejskich drogach.

Stary znajomy w poprawionej wersji

Nowy TUCSON podąża ścieżką nowoczesnego designu, opartego na koncepcji „Parametric Dynamics”, prezentując bardziej dynamiczną i wyrafinowaną stylizację. Przód samochodu wyróżnia się cienkimi, kanciastymi liniami na osłonie chłodnicy, uzupełnionymi ukrytymi światłami typu Jewel, tworząc efektowne połączenie funkcji i estetyki.

Zmiany w tylnej części pojazdu obejmują poszerzony zderzak zintegrowany z listwą, nadający autu optyczne poszerzenie. Nowy wzór felg aluminiowych dodatkowo podkreśla dynamikę auta, tworząc spójną sylwetkę. Wnętrze TUCSONA zostało zaprojektowane z myślą o przestronności i funkcjonalności, z zintegrowanym panelem instrumentów, który harmonijnie łączy zaawansowane technologie z estetyką.

TUCSON, debiutujący dwie dekady temu, utrzymuje swoją pozycję lidera w segmencie kompaktowych SUV-ów w Europie. Według badań JATO Dynamics, stał się najlepiej sprzedającym się samochodem w tej kategorii w 2022 roku. Nowa wersja będzie kontynuować sukces, łącząc rafinowany styl, zaawansowaną technologię i światową popularność.

W pełni oddając filozofię projektowania Sensious Sportiness, TUCSON łączy urok SUV-a z progresywnym wyglądem, idealnie wpasowując się w oczekiwania klientów. Bez względu na rodzaj podróży, TUCSON obiecuje być niezawodnym towarzyszem, z myślą o komforcie kierowcy, doskonałej wygodzie i najwyższym poziomie bezpieczeństwa.

Odświeżony model TUCSON to pierwsza zmiana designu od trzech lat. Hyundai kontynuuje ewolucję, dostarczając kierowcom innowacyjne rozwiązania i niezapomniane doświadczenia za kierownicą.

Czytaj też: Black Week w salonach Hyundai

Grafika tytułowa: Hyundai