Wysusz ubrania bez hałasu z suszarką Haier

Haier, światowy lider w branży AGD, wprowadza na rynek swoją najnowszą suszarkę z serii i-Pro 7 Plus, obiecującą profesjonalne rezultaty w domowym zaciszu. Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkowania, oszczędności czasu i energii, spełniając nawet najbardziej wymagające oczekiwania.

fot. Haier

Cicha i wydajna praca

Haier i-Pro 7 Plus wyróżnia się niskim poziomem hałasu, nieprzekraczającym 59 dB, co sprawia, że jest idealna dla rodzin z małymi dziećmi. To możliwe dzięki wydajnemu silnikowi inwerterowemu, który nie tylko działa cicho, ale również zapewnia długotrwałą efektywność suszenia. Suszarka oferuje czternaście programów, dostosowując się do różnych rodzajów tkanin, od delikatnej wełny po ubrania sportowe.

Ochrona tkanin i innowacyjne rozwiązania

Haier i-Pro 7 Plus uzyskała certyfikat Woolmark, co potwierdza jej zdolność do delikatnego suszenia nawet najbardziej wymagających materiałów. Innowacyjna funkcja i-Refresh wykorzystuje technologię mikropary do odświeżania ubrań bez konieczności korzystania z pralni chemicznej, eliminując przy tym ponad 99% bakterii z suszonych tkanin. Specjalna półka w suszarce umożliwia suszenie nie tylko odzieży, ale także obuwia, dbając zarówno o wnętrze bębna, jak i jakość materiałów. Dodatkowo, funkcja higieniczna eliminuje bakterie, sprawiając, że nawet ubrania najmłodszych domowników są bezpieczne i świeże.

fot. Haier

Inteligentne sterowanie z aplikacją hOn

Haier i-Pro 7 Plus współpracuje z aplikacją hOn, umożliwiającą zdalne sterowanie suszarką. Aplikacja automatycznie rozpoznaje rodzaj odzieży, informuje o stanie urządzenia i pozwala na planowanie konserwacji. Dzięki sztucznej inteligencji i powiadomieniom, użytkownik może dostosować cykl suszenia do swoich potrzeb.

Czytaj też: Mała pralka, wielkie możliwości – nowość od marki Haier!

Grafika tytułowa: Haier