Twój ulubiony smak w zdrowszy sposób z piekarnikiem Candy Black Collection!

Marka Candy, znana z wysokiej jakości urządzeń, prezentuje swoją najnowszą propozycję – piekarnik Candy Black Collection FMBC A825S E0. To urządzenie, które nie tylko zachwyca eleganckim designem, ale także rewolucyjnymi rozwiązaniami ułatwiającymi codzienne gotowanie.

fot. Candy

Unikalne rozwiązania w służbie Twojej kuchni

Piekarnik został wyposażony w innowacyjne funkcje, pozwalające na szybkie i zdrowe przygotowanie potraw. Dzięki innowacyjnej tacy Air Fry, możemy cieszyć się chrupiącymi frytkami czy warzywami bez nadmiernego gromadzenia tłuszczu. Co ważne – pomaga tu także funkcja Cook Light.

Aplikacja mobilna pozwala na zdalne sterowanie piekarnikiem, co sprawia, że gotowanie staje się jeszcze bardziej komfortowe. Dodatkowo, wysoka klasa efektywności energetycznej (A+) przekłada się na niższe rachunki za prąd, co jest istotne zarówno dla portfela, jak i dla środowiska.

Piekarnik Candy Black Collection wyróżnia się nie tylko wysoką funkcjonalnością, ale także zaawansowanymi funkcjami związanymi z bezpieczeństwem. Dzięki chłodnemu frontowi i szklanym drzwicom, użytkownik może unikać ryzyka poparzenia. Stabilne prowadnice teleskopowe ułatwiają dostęp do potraw, a system Soft Close chroni drzwi przed uszkodzeniem.

Poza standardowymi funkcjami piekarnika, producent zadbał o dodatkowe ułatwienia. Specjalne programy dedykowane pieczeniu pizzy czy pieczeniu z funkcją pary, umożliwiają przygotowanie potraw na najwyższym poziomie.

Czytaj też: Candy RapidO Pro zadba o nawet najdelikatniejsze tkaniny!

Grafika tytułowa: Candy