Huawei FreeClip – najmodniejsze słuchawki na rynku

Patrząc na HUAWEI FreeClip, w życiu nie powiedziałbym, że to są słuchawki. Ich design jest tak totalnie abstrakcyjny, że chętnie poznałbym więcej projektów ich autora.

HUAWEI FreeClip wyróżniają się na tle innych słuchawek swoją unikalną konstrukcją klipsową, która prezentuje się bardzo efektownie na uszach. W sumie to wyglądają jak biżuteria, jak kolczyki. Ich wyjątkowość jest wielowymiarowa, bo są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale także zapewniają wygodę użytkowania. Słuchawek nie wkłada się do kanału ucha, ale mocuje na płatku małżowiny. W efekcie sam głośnik tylko delikatnie dotyka kanału słuchu. Jest to rzecz jasna, konstrukcja otwarta i dzięki temu słyszymy wszystko to, co dzieje się wkoło nas. Dlatego, jeżeli tylko poszukujemy słuchawek, które nie odetną nas od otoczenia, to bardziej komfortowych i designerskich nie znajdziemy. Tak duża wygoda noszenia wynika z tego prostego faktu, że słuchawek nie wciskany do ucha, ani nie zakrywamy nimi ucha. Zatem nic nas nie uciska, nie przyciska, nie blokuje. Autor tego projektu jest geniuszem.

Fashion Forward

HUAWEI FreeClip to innowacja na rynku słuchawek, która harmonijnie łączy modny design z najnowszą technologią OWS (Open Wireless Stereo). Te eleganckie słuchawki, będące wyrazem idei Huawei „Fashion Forward”, oferują nie tylko wyjątkowy styl, ale i otwartą konstrukcję, która zapewnia komfort i swobodę słuchania. Ich unikalna budowa w formie klipsa na ucho składa się z trzech części: ergonomicznej kulki akustycznej, która delikatnie wpasowuje się do ucha, zewnętrznej części z mikrofonem i baterią, umiejscowionej za małżowiną ucha oraz elastycznego mostka „C bridge Design”, który pozwala na idealne dopasowanie do kształtu ucha. Łącznik, wykonany ze stopu niklowo-tytanowego, gwarantuje elastyczność i trwałość, pozwalając na optymalne ukształtowanie klipsa do indywidualnych potrzeb użytkownika. Ich ergonomiczny design umożliwia swobodny przepływ powietrza i dźwięku, co zapewnia komfort noszenia i pozwala uszom oddychać. Lekkość konstrukcji, z każdą słuchawką ważącą tylko 5,6 g, eliminuje nacisk na uszy.

Przeczytaj tez: Sony LinkBuds WF-L900W – słuchawki, które łączą dwa światy | CoNowego.pl

Uniwersalna budowa

Słuchawki HUAWEI FreeClip to kwintesencja ergonomii i stylu. Ich projekt bazuje na dogłębnej analizie kształtu ponad 300 000 kanałów słuchowych i gwarantuje idealne dopasowanie do każdego ucha. Dzięki identycznej konstrukcji obu słuchawek oraz zaawansowanej technologii wykrywania pozycji, można je nosić bez obaw o pomyłkę – system automatycznie dostosowuje kanały audio, zapewniając swobodę użytkowania i eliminując potrzebę rozróżniania lewej od prawej słuchawki. HUAWEI FreeClip oferują także doskonałą jakość dźwięku i są bardziej komfortowe niż tradycyjne słuchawki dokanałowe, dzięki czemu stanowią doskonały wybór dla osób poszukujących jakości, wygody ale i oryginalnego looku.

Stylowy dźwięk

Zaawansowane przetworniki z podwójnymi magnesami o średnicy 10,8 mm dostarczają krystalicznie czyste wokale i głębokie basy. Dzięki otwartej konstrukcji słuchawek możemy cieszyć się ulubioną muzyką, audiobookami czy podcastami, nie tracąc kontaktu z otoczeniem, co zwiększa bezpieczeństwo i pozwala być na bieżąco z ważnymi wydarzeniami dookoła. Z kolei zaawansowany system dwóch mikrofonów, współpracujący ze specjalnie zaprojektowanym algorytmem DNN (Deep Neural Network), gwarantuje krystalicznie czyste rozmowy, wzmacniając nasz głos i tłumiąc dźwięki z otoczenia.

Przeczytaj też: Sony WF-1000XM5 – flagowe słuchawki dokanałowe z ANC | CoNowego.pl

Odporne i wydajne

Dzięki certyfikacji IP54, słuchawki są odporne na kurz i zachlapania, co sprawia, że są one idealnym wyborem na treningi na świeżym powietrzu, nawet w trudnych warunkach pogodowych. Potężna bateria umożliwia słuchanie muzyki do 36 godzin bez potrzeby ładowania etui. Korzystanie z jednej słuchawki, na przykład podczas rozmów telefonicznych czy wideokonferencji, pozwala na oszczędność energii i przedłużenie czasu pracy akumulatora. Słuchawki oferują do 8 godzin ciągłego użytkowania, a ich wsparcie dla szybkiego ładowania umożliwia cieszenie się muzyką przez 3 godziny po zaledwie 10 minutach ładowania. Pełne naładowanie w etui zajmuje tylko nieco ponad 40 minut. Etui jest także kompatybilne z ładowaniem bezprzewodowym, w tym zwrotnym. Dodatkowo, słuchawki można jednocześnie połączyć z dwoma urządzeniami, takimi jak smartfon i laptop, co umożliwia płynne przełączanie między nimi.

Podsumowanie

Słuchawki HUAWEI FreeClips są uniwersalne, współpracując z najpopularniejszymi systemami operacyjnymi – Androidem, iOS-em oraz Windows. Wyróżniają się oryginalnym designem, bardzo dobrą jakością dźwięku i długą pracą baterii. Dodatkowo aplikacja HUAWEI AI Life, dostępna dla Androida i iOS-a, oferuje szereg praktycznych funkcji, takich jak lokalizacja słuchawek, monitorowanie ich noszenia oraz regularne aktualizacje oprogramowania. W aplikacji mamy możliwość personalizacji gestów dotykowych, które ułatwiają obsługę słuchawek. Standardowo, podwójne stuknięcie pozwala na wstrzymanie lub wznowienie odtwarzania muzyki, a także na odbieranie i kończenie połączeń. Z kolei potrójne stuknięcie umożliwia zmianę utworu. HUAWEI FreeClips stanowią doskonały pomysł na prezent, gdyż są absolutnie designerskie i spodobają się każdemu.

Cena: 799 zł