Wyciekła specyfikacja Motoroli Edge 50 Fusion!

Koncern Motorola znany jest z tego, że serwuje nam niezwykle ciekawe smartfony za dość rozsądne pieniądze – niezależnie od tego, jaki pułap cenowy dane urządzenia reprezentują. Gigant szykuje dla nas w tym roku jeszcze kilka ciekawych nowości. Wśród nich model Edge 50 Fusion, którego specyfikacja wyciekła właśnie do sieci.

Motorola Edge 50 Fusion – specyfikacja

Nowość od Motoroli ma nam rzekomo zaoferować wyświetlacz P-OLED o przekątnej 6,7″. Sercem konstrukcji ma być natomiast procesor Qualcomm Snapdragon 6 Gen 1. Dowiedzieliśmy się także, że przestrzeń na dane użytkownika sięgnie 256 GB, a całość zasili akumulator 5000 mAh z obsługą szybkiego ładowania mocą 68 W. Zanosi się więc na solidnego smartfona ze średniej półki cenowej.

Plecki urządzenia w jednej z wersji zostaną wykończone wegańską skórą. Zagości na nich aparat o rozdzielczości 50 MP wspierany przez oczko (lub oczka) pomocnicze. Na froncie natomiast pojawi się kamerka do selfie oraz rozmów wideo o rozdzielczości 32 MP. Na plus pyło- i wodoodporność na poziomie IP68.

Kiedy premiera? Najpewniej na początku kwietnia, wraz z innymi urządzeniami należącymi do rodziny Edge 50.

Czytaj też: Zawijany smartfon Motorola – melodia przyszłości?

Grafika tytułowa: Motorola