Taki będzie realme GT Neo6 SE?

Koncern realme szykuje dla nas w najbliższym czasie kilka naprawdę ciekawych premier, dzięki którym fani Androida otrzymają możliwość zakupu ciekawego sprzętu z Androidem na pokładzie w rozsądnej cenie. Wielkimi krokami zbliżamy się m.in. do oficjalnej prezentacji realme GT Neo6 SE, a internetowe przecieki zdradzają nam co nieco na temat tego urządzenia.

Realme GT Neo6 SE – specyfikacja

Informacje na temat specyfikacji nadchodzącego smartfona są na razie niestety szczątkowe. Minie jeszcze trochę czasu, zanim w sieci pojawią się kompletne dane dotyczące poszczególnych parametrów. W tej chwili wiemy natomiast, że nowość od realme zostanie wyposażona w ekran LTPO OLED, co zwiastuje wysoką jakość wyświetlanego obrazu. W kwestii procesora realme ma postawić na jednostkę Qualcomm Snapdragon 7+ Gen 3.

Oznacza to, że do czynienia będziemy mieć ze sprzętem ze średniej półki cenowej. O ilość pamięci RAM i przestrzeń na dane użytkownika nie musimy się raczej przejmować. Koncern z Chin serwuje nam ich już całkiem sporo nawet w przypadku tanich smartfonów. Urządzenie ma zasilać bateria o pojemności 5500 mAh. Internetowe przecieki wskazują na to, że premiera w Chinach powinna odbyć się „wkrótce”.

Czytaj też: Widzieliśmy nowe smartfony realme!

Grafika tytułowa: realme