Nowy monitor z podświetleniem MiniLED od AOC Gaming

AGON by AOC prezentuje rewolucyjny monitor gamingowy AOC GAMING Q27G3XMN/BK, wprowadzając innowacyjne rozwiązania w dostępie do jakości obrazu HDR. Ten 27-calowy monitor, wyposażony w podświetlenie typu MiniLED z 336 strefami, umożliwia precyzyjne wygaszanie obszarów, co przekłada się na niespotykane dotąd głębokie czernie.

Imponujące parametry, które docenią gracze!

Dzięki zastosowaniu technologii Full Array Local Dimming (FALD) monitor spełnia rygorystyczne wymogi certyfikacji VESA DisplayHDR 1000, oferując dynamiczny kontrast i imponującą jakość obrazu. To urządzenie nie tylko zaspokoi wymagania graczy, ale także twórców treści, prezentując obrazy o rozdzielczości Quad HD i odświeżaniu 180 Hz.

Wspierając technologię Adaptive-Sync, Q27G3XMN/BK eliminuje rozrywanie obrazu, zapewniając płynne doznania w każdej grze. Monitor potrafi również wyświetlać 1,07 mld kolorów, co znacznie przewyższa standardową paletę barw. Jego zdolność do dokładnego odwzorowania kolorów, z pokryciem przestrzeni sRGB, DCI-P3 i Adobe RGB ponad 100%, zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Nie tylko parametry techniczne czynią Q27G3XMN/BK wyjątkowym. Regulowana podstawa z systemem szybkiego montażu umożliwia łatwe dostosowanie położenia monitora, a wygodne narzędziowe montowanie sprawia, że instalacja jest szybka i bezproblemowa. Dodatkowo, aplikacja AOC G-Menu umożliwia łatwą konfigurację monitora bezpośrednio z poziomu systemu operacyjnego.

Najbardziej zaskakujące jednak jest, że AGON by AOC wprowadza te innowacyjne funkcje w atrakcyjnej cenie detalicznej wynoszącej 1780 złotych. AOC GAMING Q27G3XMN/BK trafi do sprzedaży już w listopadzie, zapewniając dostęp do zaawansowanej technologii dla szerokiego grona entuzjastów. To kolejny krok w kierunku popularyzacji nowoczesnych rozwiązań w świecie monitorów gamingowych.

Czytaj też: Dwa nowe monitory 4K dla graczy od AGON by AOC

Grafika tytułowa: AOC