Monitor AOC GAMING Q27G4X oficjalnie!

AGON by AOC, znany producent monitorów gamingowych i akcesoriów, ogłosił premierę swojego najnowszego produktu – AOC GAMING Q27G4X. Monitor o rozmiarze 27 cali, wyposażony w matrycę Fast IPS o rozdzielczości 2560 x 1440 px i odświeżaniu 180 Hz, kierowany jest do graczy, poszukujących wysokiej jakości sprzętu w przystępnej cenie.

Rozsądnie wyceniony sprzęt dla graczy

Seria produktów oznaczona symbolem G4, do której należy Q27G4X, zadebiutowała na rynku na początku 2024 roku. Ekran tego modelu prezentuje imponującą gamę kolorów, sięgającą 1,07 mld przy 180 Hz. Matryca o gęstości pikseli 109 PPI oraz czasie reakcji 1 ms (GtG) sprawia, że monitor doskonale sprawdza się w dynamicznych grach.

AOC GAMING Q27G4X zapewnia także wygodę użytkowania dzięki nowemu menu ekranowemu, dostosowanemu na podstawie opinii użytkowników. Menu to zostało zoptymalizowane dla intuicyjnej nawigacji i wygodnej regulacji parametrów. Dodatkowo, wprowadzono funkcję Smart Crosshair, umożliwiającą wyświetlanie celownika na środku ekranu, co może być przydatne w grach FPS.

Pod względem ergonomii, Q27G4X umożliwia regulację pozycji panelu, w tym pochylenie, obrót, zmianę wysokości i ustawienie w pozycji portretowej. Co istotne, monitor dostarczany jest w kartonowym opakowaniu, eliminującym plastik i styropian.

AOC GAMING Q27G4X trafi do sprzedaży w lutym, z sugerowaną ceną detaliczną wynoszącą 1 173 PLN, co czyni go atrakcyjnym wyborem dla graczy poszukujących wysokiej jakości monitora w przystępnej cenie.

Czytaj też: Startuje Intel Extreme Masters 2024!

Grafika tytułowa: AOC