Nowy Jeep Wrangler uznany przez Cars.com za najlepszego SUV-a 2024 roku!

Cars.com ogłosiło, że tytuł najlepszego SUV-a roku 2024 trafił do nowego Jeepa Wranglera MY 2024. Według redakcji Cars.com, Wrangler został wybrany spośród wszystkich dostępnych w USA SUV-ów jako najlepsze połączenie możliwości, wszechstronności i wartości. Wyróżniona została cała gama Wranglera, obejmująca modele z różnymi silnikami, w tym benzynowymi o pojemności 2,0 i 3,6 litra, Rubicon 392 z silnikiem V-8 oraz Plug-in Hybrid 4xe, oferujący imponujące osiągi przy minimalnym zużyciu paliwa.

Wyróżnienie dla amerykańskiej legendy

Nowością dla roku modelowego 2024 jest m.in. wersja Rubicon z odciążoną tylną osią Dana „full-float” oferująca większy komfort podróżowania oraz zaawansowane technologie bezpieczeństwa. Bill Peffer, starszy wiceprezes i dyrektor marki Jeep w Ameryce Północnej, podkreślił, że Wrangler jest ikoną marki, łączącą możliwości terenowe z nowoczesnymi technologiami.

Nowy Jeep Wrangler MY 2024 oferuje różnorodność jednostek napędowych, od zelektryfikowanej hybrydy plug-in 4xe po benzynowy silnik o pojemności 2,0 litrów, co daje klientom możliwość wyboru odpowiedniej opcji zgodnie z ich preferencjami i stylem życia.

Czytaj też: Stellantis prezentuje nowego, w pełni elektrycznego Jeepa Wagoneera S

Grafika tytułowa: Jeep