Predator zaprasza na IEM 2024

Kolejna edycja Intel Extreme Masters 2024 już wystartowała, a Predator ponownie stoi na straży emocji podczas jednego z największych wydarzeń esportowych na globie. Planowana na dni 9-11 lutego 2024 r., impreza finałowa turnieju Counter Strike zagości w katowickim Spodku, przyciągając uwagę fanów z całego świata.

Niesamowite emocje w Katowicach

24 elitarne zespoły z branży esportowej zmierzą się w katowickim Spodku, a łączna pula nagród osiągnie imponującą sumę miliona dolarów. Dla tych, którzy nie mogą uczestniczyć osobiście, Predator przygotował ekskluzywny livestream, który będzie dostępny na kanałach YouTube i Facebook marki.

W trakcie transmisji, planowanej na 9 i 11 lutego, widzowie będą mieli okazję śledzić nie tylko sam turniej, ale także atmosferę imprezy. Ceremonia otwarcia, rywalizacja, a także wielki finał – to wszystko będzie dostępne z wygodnych kanap widzów, bez konieczności opuszczania domu.

Na streamie goście zobaczą nie tylko rywalizację, ale także liczne wydarzenia towarzyszące IEM 2024. Rozmowy z kibicami, uczestnikami zawodów oraz wywiad z popularnym influencerem gamingowym, Jacobem, dostarczą dodatkowych emocji. Dodatkowo, widzowie będą mieli możliwość wirtualnego zwiedzania wnętrza katowickiego Spodka.

Jednym z głównych punktów transmisji będzie stoisko Predatora, na którym zaprezentowane zostaną nowości w świecie gamingowych laptopów – modele Predator Helios 16 i Predator Helios Neo 18. Nie zabraknie także atrakcji dla widzów, w tym rozdawanie myszek i innych gadżetów dla fanów gamingu.

Planowane rozpoczęcie transmisji na żywo w obu dniach, 9 i 11 lutego, o godzinie 15:45. Dostęp do transmisji będzie możliwy za pośrednictwem platform YouTube i Facebook. Dla miłośników esportu to niepowtarzalna okazja, by być w centrum wydarzeń, nawet nie wychodząc z domu.

Czytaj też: Startuje Intel Extreme Masters 2024!

Grafika tytułowa: Predator