Logitech G z nowymi mikrofonami i oświetleniem ułatwia tworzenie najlepszych treści!

Logitech G, gamingowa marka firmy Logitech, zaprezentowała trzy nowe, przełomowe produkty, które na nowo definiują wrażenia z gier, streamingu i tworzenia treści internetowych: Yeti GX, Litra Beam LX i Yeti Orb. To sprzęt nowoczesny i bezkompromisowy, który spełni oczekiwania zarówno nowicjuszy, jak i wymagających graczy. Co warto wiedzieć na temat nowych urządzeń?

„Z radością prezentujemy nową odsłonę akcesoriów Logitech G – rozwiązania dla twórców skupionych wokół gier” – powiedział Ujesh Desai, wiceprezes i dyrektor generalny Logitech G. „Niezależnie od tego, czy angażujesz się ze znajomymi na Discordzie, rozkręcasz społeczność na Twitchu, czy przyciągasz tysiące obserwujących na YouTube lub TikTok, nasze produkty są tutaj, aby poprawić Twoje możliwości. Ciesz się krystalicznie czystym dźwiękiem i wciągającymi kolorami w pełnym spektrum”.

fot. Logitech

Yeti GX

Yeti GX to dynamiczny mikrofon do gier, który zapewnia niezrównaną jakość dźwięku w połączeniu z technologią Logitech G LIGHTSYNC RGB. Zaprojektowany specjalnie dla współczesnych twórców treści gamingowych, Yeti GX posiada superkardioidalny wzór, który poprawia jakość głosu, jednocześnie odrzucając odgłosy z pomieszczenia, kliknięcia klawiszy i inne dźwięki tła. Łącząc dziedzictwo Yeti z innowacyjną konstrukcją Logitech G, Yeti GX wykorzystuje klasyczne kółko przewijania z myszy Logitech G403, aby zapewnić kontrolę wzmocnienia sygnału mikrofonu jedną ręką. Po osiągnięciu idealnego wzmocnienia wystarczy nacisnąć kółko przewijania, aby przełączyć w tryb Smart Audio Lock w celu uzyskania spójnego dźwięku podczas każdego streamingu. Do tego automatyczna regulacja wzmocnienia, aby zapobiec zniekształconym dźwiękom i zmniejszyć zakłócenia w tle.

Yeti Orb

Yeti Orb to elegancki, gotowy do streamingu i tworzenia contentu mikrofon gamingowy USB, który jest wyjątkowo łatwy w użyciu. Zaprojektowany z myślą o graczach, którzy rozpoczynają zabawę ze streamingiem, Yeti Orb posiada logo RGB i kontrolkę stanu pracy z możliwością dostosowania efektów podświetlenia, które mogą być dostępne przed lub w trakcie streamu. 

Yeti Orb to najszybszy sposób na zapewnienie krystalicznie czystego, precyzyjnego dźwięku w grze, a dzięki niestandardowej kapsule pojemnościowej zapewnia estetyczną prezencję podczas streamu. Yeti GX i Yeti Orb minimalizują zniekształcenia i koncentrują się na Twoim głosie w tych momentach, w których Twój głos jest zbyt głośny, na przykład podczas intensywnych strzelanin i bitew. Redukują niepotrzebne częstotliwości i głośność tak, aby Twój głos był zawsze idealny.

Litra Beam LX

Litra Beam LX to dwustronna lampka RGB z technologią TrueSoft do łatwego dopasowania i kierowania światła tak, aby na streamie zawsze wyglądać jak najlepiej. Litra Beam LX to doskonałe oświetlenie, które zapewnia naturalne odcienie skóry i promienny wygląd za każdym razem.  Rozświetl swoją przestrzeń pełnym spektrum kolorów dzięki oświetleniu LIGHTSYNC RGB i wypełnij swoje stanowisko gamingowe spersonalizowanymi motywami kolorystycznymi dzięki 16 milionom kombinacji kolorów Litra Beam LX. 

Yeti GX i Yeti Orb są dostępne w czarnej wersji kolorystycznej, a Litra Beam LX w grafitowej na stronie LogitechG.com w sugerowanych cenach detalicznych odpowiednio 159,99 €, 69,99 € i 159,99 €.

Czytaj też: Słuchawki Logitech G PRO X 2 LIGHTSPEED zaprezentowane!

Grafika tytułowa: Logitech