Słuchawki Logitech G PRO X 2 LIGHTSPEED zaprezentowane!

Logitech G, marka firmy Logitech i wiodący innowator w dziedzinie technologii i sprzętu do gier, ogłosiła dziś e-sportowy zestaw słuchawkowy nowej generacji – Logitech G PRO X 2 LIGHTSPEED Wireless Gaming Headset. Zaprojektowany i przetestowany z najlepszymi sportowcami esportowymi, nowy zestaw słuchawkowy PRO X 2 jest wyposażony w całkowicie nowe, rewolucyjne przetworniki dźwięku PRO-G GRAPHENE, co czyni go szczytowym osiągnięciem w dziedzinie dźwięku w grach i obowiązkowym zestawem słuchawkowym dla najbardziej wymagających graczy.

fot. Logitech

Bezkompromisowy sprzęt dla esportowców!

W esporcie czystość dźwięku i komunikacja to kluczowe czynniki wpływające na wygraną. Możliwość usłyszenia najmniejszej wskazówki dźwiękowej i komunikowania się z członkami drużyny robi różnicę. Nowy przetwornik PRO-G GRAPHENE Audio Driver został precyzyjnie zaprojektowany z 50-milimetrową membraną grafenową z żywym zawieszeniem krawędziowym, aby zapewnić wciągające krajobrazy dźwiękowe, jak nigdy dotąd. Nowy przetwornik zapewnia poprawę dokładności reprodukcji dźwięku, dokładności czasu sygnału i redukcji zniekształceń, umożliwiając graczom wyraźniejszą identyfikację obiektów audio i szybsze rozpoznawanie ich lokalizacji, gdy obiekty poruszają się względem gracza.

Oprócz całkowicie nowego sterownika audio PRO-G GRAPHENE, PRO X 2 oferuje inne ulepszenia w stosunku do obecnego bezprzewodowego zestawu słuchawkowego do gier PRO X, w tym:

  • Mnogość połączeń – Przygotuj się na każdą sytuację dzięki ulepszonym połączeniom bezprzewodowym LIGHTSPEED, Bluetooth i przewodowym (3,5 mm Aux). Technologia LIGHTSPEED zapewnia teraz łączność bezprzewodową klasy PRO z czasem pracy do 50 godzin na jednym ładowaniu i stałym zasięgiem połączenia bezprzewodowego do 30 m.
  • Wielokrotnie nagradzana konstrukcja PRO – Zaprojektowane z myślą o profesjonalnych graczach i we współpracy z nimi, słuchawki PRO X 2 charakteryzują się wytrzymałą, a jednocześnie lekką aluminiową i stalową ramą oraz najwyższym komfortem dzięki obrotowemu, wytrzymałemu zawiasowi i wymiennym nausznikom ze sztucznej skóry i weluru.
  • Niezawodna komunikacja – 6-milimetrowy mikrofon kardioidalny na odłączanym wysięgniku, z zaawansowanym oprogramowaniem Blue VO!CE filtruje przez G HUB, zapewniając wyraźną i spójną komunikację.
  • DTS Headphone:X 2.0 Surround Sound – Precyzyjny dźwięk przestrzenny pomaga dokładnie wiedzieć, gdzie znajdują się Twoi przeciwnicy, zanim oni znajdą Ciebie, dzięki głęboko wciągającym wrażeniom dźwiękowym.

Linia Logitech G PRO Series została opracowana w ramach unikalnego programu Design by Collaboration, który łączy wielu najlepszych na świecie sportowców i drużyn e-sportowych w celu opracowania nowego, wysokowydajnego sprzętu e-sportowego, który przesuwa granice innowacji i wydajności, aby zapewnić im przewagę nad konkurencją.

Od samego początku procesu projektowania Logitech G współpracuje z profesjonalistami e-sportowymi w celu uzyskania opinii, podejmowania kluczowych decyzji i testowania w celu udoskonalenia funkcji i projektu produktów. Wdrażając ich opinie do nowych narzędzi i rozwiązań, Logitech G stał się standardem i liderem w dziedzinie profesjonalnego sprzętu do gier.

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier PRO X 2 LIGHTSPEED jest już dostępny na stronie LogitechG.com oraz u lokalnych sprzedawców w sugerowanej cenie detalicznej 1249 zł.

Czytaj też: Wielki finał Predator Games 2023 w ten weekend!

Grafika tytułowa: Logitech