Diablo IV zmierza do Xbox Game Pass!

Wielka nowina dla fanów gier! Już za dwa dni, 28 marca, pierwsza gra od Activision Blizzard trafi do usługi Xbox Game Pass. Co to oznacza? Tytuł będzie dostępny zarówno na konsolach Xbox, jak i PC-tach. Może to dobry moment na to, by powrócić do Sanktuarium?

Odważysz się wrócić do Sanktuarium?

Dziś, na łamach Xbox Wire, ujawniono więcej szczegółów na temat tej długo wyczekiwanej gry. Gracze będą mieli możliwość prostego połączenia swoich kont Battle.net i Microsoft, jeśli korzystają z PC Game Pass. To świetna wiadomość dla wszystkich, którzy cieszą się rozgrywką na wielu platformach.

A czego można spodziewać się po samej grze? Diablo IV to kolejna odsłona kultowej serii, która zapewni fanom wiele godzin zabawy. W grze dostępnych będzie pięć klas postaci, z których każda oferuje różnorodne umiejętności i talenty, co pozwoli dostosować bohatera do własnego stylu gry. Akcja toczy się w ponurym świecie widzianym z izometrycznej perspektywy, gdzie gracze będą mieli okazję wykorzystać swoje mocne strony oraz szeroki asortyment ekwipunku, aby stawić czoła demonom i potworom.

Czytaj też: Potężne problemy marki Xbox!

Grafika tytułowa: Activision Blizzard