Hisense UXKQ – seria, która zrewolucjonizuje telewizory Mini LED?

Nowa seria telewizorów Hisense, UXKQ, zapowiada rewolucję w doświadczeniu domowych seansów filmowych. Dzięki dynamicznemu rozwojowi technologii, które stają się coraz bardziej dostępne dla konsumentów, Hisense wprowadza na rynek urządzenia, które oferują niezrównaną jakość obrazu i dźwięku.

Zaawansowane telewizory dla wymagających!

Wyróżniającą się cechą serii UXKQ jest zastosowanie najnowocześniejszego podświetlenia Mini-LED X, które zapewnia pełną kontrolę nad jasnością obrazu i precyzyjne odwzorowanie szczegółów. W przypadku modeli 65-calowych możemy cieszyć się jasnością szczytową na poziomie 1500 nitów, a dla modeli 85-calowych aż 2500 nitów. Liczba stref lokalnego przyciemniania wrażliwie reaguje na każdy piksel, co przekłada się na głęboki kontrast i wierną reprodukcję barw.

Najnowsze procesory Hi-View Engine X, oparte na sztucznej inteligencji, zapewniają najwyższą jakość obrazu poprzez dostosowanie parametrów w czasie rzeczywistym. Dzięki obsłudze formatów Dolby Vision i Dolby Atmos, seria UXKQ dostarcza kinowe wrażenia audiowizualne bez wychodzenia z domu. Nie tylko miłośnicy filmów będą zachwyceni ofertą Hisense, ponieważ seria UXKQ oferuje także tryby dedykowane graczom, w tym 144 HZ Game Mode PRO oraz funkcję Gaming in Dolby Vision, zapewniając płynność i szczegółowość obrazu. Dodatkowo, dzięki autorskiemu systemowi operacyjnemu VIDAA, użytkownicy mają dostęp do szerokiej gamy aplikacji i programów.

Czytaj też: Hisense prezentuje kierunek rozwoju marki na najbliższe miesiące

Grafika tytułowa: Hisense