ASTRO A50 X od Logitech G oficjalnie!

Logitech G ogłasza dziś premierę najnowszego produktu – bezprzewodowego zestawu słuchawkowego do gier z stacją dokującą Logitech G ASTRO A50 X LIGHTSPEED. Jest to piąta generacja cenionego przez ekspertów zestawu słuchawkowego z serii ASTRO A50, stworzonego z myślą o konsolowych graczach.

Innowacje dla graczy

ASTRO A50 X LIGHTSPEED oferuje szereg innowacji, które mają na celu zapewnić najlepsze wrażenia podczas grania na konsolach. Nowe funkcje to m.in. technologia PLAYSYNC umożliwiająca łatwe przełączanie między konsolami Xbox, PS5 a PC za pomocą jednego przycisku, zaawansowany przetwornik audio PRO-G Graphene Driver, oraz łączność LIGHTSPEED Wireless, dostarczająca profesjonalną wydajność.

ASTRO A50 X LIGHTSPEED to kompleksowy system, który obejmuje stację dokującą i bezprzewodowy zestaw słuchawkowy, zoptymalizowany pod kątem najnowszych konsol i telewizorów 4K UHD. Dzięki HDMI 2.1 stacja przesyła dźwięk do słuchawek bezprzewodowo, jednocześnie przekazując obraz z konsoli do telewizora.

Produkt został zaprojektowany z myślą o zrównoważonym rozwoju, wykorzystując co najmniej 35% materiałów z recyklingu, a opakowanie pochodzi z certyfikowanych źródeł FSC. Dodatkowo, A50 X posiada certyfikat CarbonNeutral®, co oznacza neutralność emisyjną dwutlenku węgla.

ASTRO A50 X LIGHTSPEED jest już dostępny w przedsprzedaży w cenie 379,99 USD na stronie Logitech G, a wysyłka rozpocznie się w pierwszej połowie 2024 roku.

Czytaj też: Mysz Logitech MX Anywhere 3S – idealna dla mobilnych!

Grafika tytułowa: Logitech