Zimowa promocja HTC VIVE – zaoszczędź na najwyższej jakości urządzeniach VR/XR!

22 stycznia 2024 roku rozpoczęła się zimowa promocja na dwa najnowocześniejsze zestawy do wirtualnej rzeczywistości – VIVE XR Elite i VIVE Pro 2. Ograniczona czasowo oferta trwać będzie do 18 lutego 2024 r., dając entuzjastom technologii XR szansę na zakup tych wysokiej klasy urządzeń w atrakcyjnych cenach.

Flagowy model, HTC VIVE XR Elite, dostępny jest teraz z rabatem 1300 PLN, co redukuje jego cenę do 5399 PLN. To najbardziej uniwersalny zestaw HTC VIVE, który może działać jako samodzielne urządzenie XR All-In-One lub połączyć się bezprzewodowo lub przewodowo z komputerem, stając się pełnoprawnym PC VR. Dzięki modułowej konstrukcji i wydajnej baterii, VIVE XR Elite oferuje zarówno intensywną pracę, jak i rozrywkę na najwyższym poziomie.

Urządzenie obsługuje zarówno wirtualną rzeczywistość (VR), jak i mieszaną rzeczywistość (MR), bazując na możlwiościach kolorowej kamery wysokiej jakości. Rozdzielczość 4K, system śledzenia dłoni bez użycia kontrolerów oraz niesamowita mobilność – waga 625 g i czas pracy do dwóch godzin na jednym ładowaniu – sprawiają, że VIVE XR Elite doskonale sprawdzi się zarówno w pracy, jak i podczas rozrywki czy dbania o kondycję.

Drugim atrakcyjnym modelem w promocji jest VIVE Pro 2 Full Kit, dostępny obecnie za 5549 PLN z rabatem 1750 PLN. To pełen zestaw, który obejmuje 1x HMD, 2x kontrolery i 2x stacje bazowe. VIVE Pro 2 wyróżnia się rozdzielczością do 5K, szerokim polem widzenia 120° i częstotliwością odświeżania 120 Hz, co gwarantuje niesamowitą płynność obrazu podczas korzystania z technologii VR.

Czytaj też: HTC VIVE prezentuje nowy moduł VIVE Full Face Tracker dla VIVE XR Elite!

Grafika tytułowa: VIVE