Samsung wprowadza nowości do starszych flagowców!

Samsung znany jest z tego, że dość długo wspiera swoje topowe smartfony i tablety. Lubi też po pewnym czasie wprowadzać do ex-flagowców rozwiązania zaserwowane na pokładzie nowszych modeli. Nie inaczej będzie i tym razem. Leciwe urządzenia koncernu z Korei w najbliższym czasie otrzymają nowości, które poznaliśmy dzięki serii Galaxy S22!

Sześć nowości dla starszych Samsungów!

Już wkrótce starsze smartfony Samsunga (oczywiście mam na myśli flagowe modele) otrzymają ciekawe nowości, z których korzystają użytkownicy urządzeń z rodziny Galaxy S22. Nowości będzie sześć i będą one wdrażane dla poszczególnych, wymienionych słuchawek:

  1. Galaxy S20, Galaxy S21, Galaxy Note 20, Galaxy Z Fold 2, Galaxy Z Fold 3: ulepszone portrety nocne dzięki możliwości skorzystania z teleobiektywu podczas ich wykonywania.
  2. Galaxy S21, Galaxy S21 FE, Galaxy Z Flip 4G/5G, Galaxy Z Fold 2, Galaxy Z Fold 3: funkcja automatycznego kadrowania pozwalająca na dostosowanie kadru do ilości osób, które chcemy w nim uchwycić.
  3. Galaxy S20, Galaxy S20 FE, Galaxy Note 20, Galaxy S21, Galaxy S21 FE, Galaxy Z Flip 4G/5G, Galaxy Z Flip 3, Galaxy Z Fold 2, Galaxy Z Fold3, a także Galaxy S10, Galaxy S10 Lite, Galaxy Note 10 i Galaxy Note 10 Lite: poprawa jakości połączeń wideo.
  4. Galaxy S21, Galaxy S21 FE, Galaxy Z Flip 4G/5G, Galaxy Z Fold 2, Galaxy Z Fold 3: funkcja automatycznego kadrowania w połączeniach wideo (śledzenia ruchu).
  5. Galaxy S21, Galaxy S21 FE, Galaxy Z Flip 3, Galaxy Z Fold 3: poprawa jakości pracy aparatu w aplikacjach firm trzecich (Instagram, TikTok, Snapchat).
  6. Galaxy Z Fold 3: wsparcie dla aplikacji ExpertRAW, możliwość skorzystania z trybu Pro w połączeniu z teleobiektywem.

Czytaj też: Samsung Galaxy S22 Ultra – godny następca serii Galaxy Note!

Samsung pod względem wdrażania nowości w przypadku starszych urządzeń powinien być wzorem do naśladowania dla wszystkich producentów smartfonów z Androidem na pokładzie. Koreańczycy pod tym względem z pewnością chcą dorównać Apple, które jest liderem rynku, jeśli chodzi o wsparcie dla swoich produktów. I są na dobrej drodze by tak się stało.