Aplikacja webowa OneDrive odświeżona!

OneDrive to jedna z najważniejszych pozycji w portfolio Microsoftu. Amerykanie zapewniają nam dostęp do chmury wysokiej jakości, w której możemy przechowywać nie tylko dokumenty, ale i pliki multimedialne. Zmiany, które są właśnie wdrażane do OneDrive ulepszą aplikację webową na kilku płaszczyznach.

Nowy wygląd i większa funkcjonalność

Zmiany wprowadzane do aplikacji webowej OneDrive mają za zadanie nie tylko uczynić jej interfejs bardziej spójnym z tym, co ma sobą do zaprezentowania system Windows 11. Możemy więc spodziewać się usprawnień pod kątem designu. To jednak nie jedyne zmiany. Doczekamy się bowiem nowych opcji w zakresie filtrowania plików, dzięki którym łatwiej będzie nam dotrzeć do interesujących nas plików.

Odświeżony zostanie także widok osób, z którymi współdzielimy pliki w OneDrive. Teraz będzie można przeglądać zarówno pliki, jak i osoby, które mają do nich uprawnienia. To poważne usprawnienie, jeśli chodzi o pracę w zespołach. Najnowsze doniesienia wskazują na to, że wszyscy użytkownicy OneDrive skorzystają z nowości do końca tego miesiąca.

Czytaj też: Znamy nowości PlayStation Plus na luty!

Grafika tytułowa: Ed Hardie / Unsplash