Słuchawki OPPO Enco Buds2 Pro już w Polsce!

OPPO konsekwentnie rozwija swoją ofertę w Polsce i wprowadza nowy model słuchawek True Wireless Stereo (TWS) – OPPO Enco Buds2 Pro. To najnowszy dodatek do rozbudowanego ekosystemu marki, zapewniający niezłą jakość dźwięku, wygodę użytkowania i nowoczesny design.

Niezłe słuchawki za rozsądne pieniądze

Słuchawki Enco Buds2 Pro to kontynuacja serii OPPO Enco, znanej z wysokiej jakości dźwięku i innowacyjnych rozwiązań. Od momentu debiutu w 2019 roku, seria ta zyskała uznanie użytkowników, a nowy model Enco Buds2 Pro wprowadza jeszcze więcej innowacji. Nowe słuchawki charakteryzują się odświeżonym designem, zwłaszcza jeśli chodzi o etui ładujące. Małe pudełeczko dostępne w dwóch kolorach – białym i czarnym – ukrywa dwukolorowe słuchawki TWS. Design białego etui podkreślają subtelne szare drobinki, nadając całemu zestawowi nowoczesny i atrakcyjny wygląd.

Enco Buds2 Pro są idealne do noszenia na co dzień, ważąc jedynie 4,3 g każda. Zabezpieczenie IP55 przekłada się na odporność na kurz i wodę, sprawiając, że są doskonałym towarzyszem do aktywności na świeżym powietrzu. Podwójne mikrofony i algorytm redukcji szumów w rozmowach AI gwarantują klarowność dźwięku podczas rozmów. Słuchawki Enco Buds2 Pro wyposażono w inteligentny system sterowania dotykowego, umożliwiający łatwą obsługę. Dzięki technologii Bluetooth 5.3 i niskiemu opóźnieniu na poziomie 94 ms, synchronizacja dźwięku i obrazu jest perfekcyjna. Posiadacze smartfonów OPPO z systemem ColorOS 11 lub nowszym mogą korzystać z funkcji Szybkiego Parowania, odblokowując dodatkowe funkcje audio, takie jak tuner Dirac Audio i Dolby Atmos.

W pełni wykorzystamy potencjał słuchawek zarówno na smartfonach OPPO, jak i innych marek, dzięki aplikacji HeyMelody, dostępnej na App Store i Google Play. Aplikacja umożliwia dostosowanie funkcji do indywidualnych preferencji użytkownika i monitorowanie poziomu baterii w obu słuchawkach. Enco Buds2 Pro oferują imponujący czas pracy na pojedynczym ładowaniu, wynoszący blisko 8 godzin, a z etui ładującym użytkownik może cieszyć się aż do 38 godzin dźwięku. Przetwornik o wielkości 12,4 mm zapewnia głębokie basy, a funkcja Enco Master Equaliser umożliwia dostosowanie dźwięku do preferencji, oferując trzy profile dźwięku: Zrównoważony, Basy i Wyrazisty.

OPPO Enco Buds2 Pro są już dostępne na polskim rynku w cenie 199 zł.

Czytaj też: OPPO i Nokia podpisały umowę o wzajemnej licencji na patenty 5G!

Grafika tutułowa: OPPO