TOP 5 – słuchawki TWS do 300 złotych – październik 2022

Czy za rozsądne pieniądze można kupić rozsądne słuchawki? To pytanie, które na pewno zadajecie sobie w długie, jesienno-zimowe wieczory. Niepogoda panująca za oknem często nastraja nas do słuchania muzyki, oglądania materiałów wideo lub prowadzenia długich rozmów z bliskimi. Na jakie słuchawki TWS w cenie do 300 złotych warto zwrócić uwagę? Doradzamy!

Rozsądny stosunek ceny do jakości

Już na samym początku powinniśmy założyć, że słuchawki Bluetooth w cenie do 300 złotych nie zaoferują nam tak rozbudowanych funkcji oraz doznań słuchowych, jak sprzęt z wyższej półki. W tym segmencie powinniśmy już jednak znaleźć takie urządzenia, które pozwolą nam na komfortowe prowadzenie rozmów oraz konsumpcję multimediów na zadowalającym poziomie. Będzie to sprzęt od znanych producentów gwarantujący nam dostęp do najwyższej klasy rozwiązań oraz – niejednokrotnie – bardzo ciekawych funkcji. Sprawdźmy więc, które słuchawki TWS są warte uwagi w tym segmencie cenowym.

Creative Outlier Pro

Creative Outlier Pro to słuchawki, które mieliśmy już okazję dla Was przetestować. Oferują zadowalającą jakość odtwarzanego dźwięku, tryb Ambient oraz hybrydową redukcję szumów. Niezłej jakości głośniki gwarantują satysfakcjonujące brzmienie. Ponadto możemy skorzystać z dwóch aplikacji – Creative oraz Super SXFI – by dostosować ustawienia dźwięku do swoich potrzeb. Wydajne akumulatorki wbudowane w słuchawki pozwalają nawet na 15 godzin pracy. Etui ładujące może wydłużyć ten czas nawet do 60 godzin. Prezentowane słuchawki kosztują 299 złotych.

Czytaj też: Creative Outlier Pro – dobre słuchawki TWS za rozsądne pieniądze

Jabra Elite 3

Jabra Elite 3 to opłacalne w zakupie słuchawki od duńskiego producenta. Nabywcom oferują zadowalającą jakość odtwarzanego dźwięku oraz pasywną redukcję szumów. Dwa 6-milimetrowe głośniki gwarantują głębokie, mocne basy. Ponadto możemy skorzystać z aplikacji Jabra Sound+ i wbudowanego w nią korektora graficznego, by dostosować ustawienia dźwięku do swoich potrzeb. Wydajne akumulatorki wbudowane w słuchawki pozwalają nawet na 7 godzin pracy. Etui ładujące może wydłużyć ten czas nawet do 28 godzin. Produkt Jabry w ciekawych promocjach można kupić już za mniej niż 300 złotych.

Xiaomi Redmi Buds 3 Pro

Xiaomi Redmi Buds 3 Pro to niezłe i całkiem opłacalne w zakupie słuchawki z Chin. Mimo, że nie kosztują majątku, całkiem nieźle radzą sobie z prowadzeniem rozmów oraz odtwarzaniem muzyki. Co ciekawe, producent pokusił się o zaserwowanie nam funkcji ANC. Za przechwytywanie dźwięku odpowiadają po trzy wbudowane w każdą „pchełkę” mikrofony. Przyzwoite akumulatorki wbudowane w słuchawki pozwalają nawet na 6 godzin pracy. Etui ładujące może wydłużyć ten czas nawet do 28 godzin. Produkt Xiaomi kosztuje we wiodących sklepach z elektroniką 289 złotych.

HP Earbuds G2

HP Earbuds G2 to słuchawki od popularnego producenta laptopów. Trzeba za nie zapłacić 299 złotych. Co otrzymujemy w tej cenie? Wygodne w obsłudze oraz funkcjonalne słuchawki, które cechuje odporność na zachlapanie. Niestety producent nie pokusił się o zastosowanie tutaj funkcji ANC. Mimo to, sprzęt zbiera w sieci pozytywne opinie, jeśli chodzi o rozmowy i odtwarzanie muzyki. Akumulatorki wbudowane w słuchawki pozwalają nawet na 4 godziny pracy. Etui ładujące może wydłużyć ten czas nawet do 12 godzin.

realme Buds Air 3

realme Buds Air 3 to słuchawki od coraz popularniejszego w naszym kraju producenta smartfonów z Chin. Nie zaskakuje więc, że całkiem nieźle radzą sobie z prowadzeniem rozmów oraz odtwarzaniem muzyki. Producent pokusił się nawet o zaserwowanie nam funkcji ANC. Za przechwytywanie dźwięku odpowiadają solidne, wbudowane w każdą słuchawkę mikrofony. Akumulatorki wbudowane w „pchełki” pozwalają nawet na 7 godzin pracy. Etui ładujące może wydłużyć ten czas nawet do 30 godzin. Produkt realme kosztuje 279 złotych.