Prezentacja nowych modeli Jeep Renegade i Compass e-Hybrid podczas Jeep®Media Drive

Balocco, malownicza miejscowość we Włoszech, ponownie stała się areną dla prezentacji zaawansowanych rozwiązań marki Jeep. W dniach od 12 do 20 marca odbyła się tam prezentacja gamy e-Hybrid skierowana do europejskich mediów z 14 krajów.

Nowoczesne rozwiązania dla fanów amerykańskiej motoryzacji

Gwiazdami drugiej części jazd testowych były modele Jeep Renegade i Jeep Compass MY24, oba wyposażone w innowacyjny napęd hybrydowy marki Jeep. Jazdy testowe odbyły się na malowniczych trasach Balocco, oferujących idealne warunki do oceny nowoczesnych osiągnięć technologicznych i wykończenia wnętrza pojazdów. Dzięki zoptymalizowanej kalibracji silnika i akumulatora, Jeep Compass e-Hybrid osiąga znaczną poprawę zużycia paliwa i ograniczenie emisji CO2 nawet o 3%.

Nowe modele Jeep Renegade i Compass e-Hybrid stanowią nie tylko krok naprzód w dziedzinie osiągów i komfortu, ale także dowód na zaangażowanie marki w zrównoważony rozwój motoryzacji. Co warto zaznaczyć, Jeep zanotował pomyślny start w 2024 roku na polskim rynku, osiągając znaczący wzrost sprzedaży w pierwszych dwóch miesiącach. W tym czasie firma sprzedała łącznie 399 pojazdów, co oznacza wzrost o 19% w stosunku do analogicznego okresu poprzedniego roku. Wyjątkowo dobre wyniki odnotowano w lutym, kiedy to sprzedaż wzrosła o 47%.

Czytaj też: Samochody Xiaomi zrobią furorę?

Grafika tytułowa: Jeep