Powerbank? A może już coś więcej? Funkcjonalne źródła energii od Baseus, HAMA i EZVIZ!

Myśląc o powerbanku, pierwsze co przychodzi na myśl to ładowanie smartfona, ale prawda wygląda zupełnie inaczej. W niektórych przypadkach są to zaawansowane technologicznie urządzenia, które oferują dużo więcej możliwości. Postanowiliśmy sprawdzić ciekawe urządzenia od Baseus, HAMA i EZVIZ!

W dzisiejszym świecie mobilności, gdzie każde urządzenie elektroniczne jest niezbędne do codziennego funkcjonowania, powerbanki stały się równie ważne co smartfony czy laptopy. Każdy z nas ma i używa mniejsze lub większe przenośne stacje ładujące, ale nie wszyscy wiedzą, że są takie, które mogą uruchomić samochód, gdy padnie w nim akumulator, naładować laptopa, albo posłużyć jako mobilna elektrownia, gdy wyjedziemy pod namiot. Energia elektryczna jest niezbędna do funkcjonowania wielu urządzeń, dlatego warto wiedzieć co takie urządzenia potrafią oprócz ładowania telefonów. Oto trzy najbardziej oryginalne powerbanki.

Baseus Super Energy Pro – dzięki niemu odpalisz samochód

Baseus Super Energy Pro to innowacyjny powerbank, który łączy w sobie funkcje tradycyjnego przenośnego źródła energii z możliwością rozruchu samochodu. Jest to urządzenie, które może okazać się niezastąpione w sytuacjach awaryjnych, zwłaszcza podczas mroźnych dni, kiedy akumulatory samochodowe są szczególnie podatne na rozładowanie. To urządzenie, które powinien mieć w samochodzie każdy kierowca.

Wygląd i Budowa 

Baseus Super Energy Pro wyróżnia się eleganckim, czarnym designem i kompaktowymi wymiarami, co sprawia, że jest łatwy do przenoszenia i przechowywania. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, wyposażony jest w wyświetlacz LED informujący o poziomie naładowania oraz dwa porty wyjściowe: USB-A i USB-C, umożliwiające ładowanie różnorodnych urządzeń mobilnych. 

Funkcje i Wydajność 

Główną cechą, która wyróżnia Baseus Super Energy Pro, jest jego zdolność do uruchamiania samochodu. Dzięki załączonym kablom rozruchowym, urządzenie to może pomóc w odpaleniu samochodu, gdy akumulator odmówi posłuszeństwa. Jest to szczególnie przydatne w zimowe dni, kiedy niskie temperatury mogą wpływać na wydajność akumulatora. Powerbank ten ma pojemność 12000 mAh, co pozwala na kilkukrotne naładowanie większości smartfonów. Dodatkowo, jest w stanie dostarczyć prąd rozruchowy o natężeniu 600 amperów, co jest wystarczające do uruchomienia większości samochodów z silnikami benzynowymi do 6 litrów pojemności oraz diesla do 3,5 litra. 

Podsumowanie 

Baseus Super Energy Pro, to urządzenie, które może znacząco ułatwić życie każdemu kierowcy. Łączy w sobie funkcje powerbanku i rozrusznika, co czyni go nieocenionym pomocnikiem w sytuacjach awaryjnych. Jego solidna konstrukcja i wszechstronna funkcjonalność sprawiają, że jest to produkt godny polecenia dla każdego, kto szuka niezawodnego i wielofunkcyjnego urządzenia do swojego samochodu. 

 Cena: 439 zł

HAMA Supreme – naładujesz nim wiele urządzeń w tym samym czasie

Powerbank HAMA Supreme 24HD 24000mAh to zaawansowane urządzenie, które łączy w sobie dużą pojemność i funkcjonalność, zapewniając niezawodne źródło energii w podróży. Jest to jeden z największych powerbanków na rynku, który z powodzeniem naładuje laptopa, smartfona, słuchawki i wiele innych urządzeń. Powerbank HAMA Supreme 24HD prezentuje się w eleganckim, szarym kolorze z matowym wykończeniem Soft Touch, które jest przyjemne w dotyku i zapewnia solidny chwyt. Urządzenie jest wyposażone w trzy porty wyjściowe: dwa USB-A i jeden USB-C, co pozwala na jednoczesne ładowanie wielu urządzeń. 

Przeczytaj też: Powerbank – po co nam on? Jak go dobrać? | CoNowego.pl

Funkcje i Wydajność 

Z pojemnością 24000mAh, HAMA Supreme 24HD może wielokrotnie naładować większość smartfonów i tabletów, a także innych urządzeń mobilnych. Powerbank obsługuje szybkie ładowanie Fast Charge, co znacznie skraca czas potrzebny do odzyskania pełnej energii przez urządzenia. Dodatkowo, zintegrowany wskaźnik LED informuje o stanie naładowania powerbanka, co jest wygodne w użyciu i pozwala na lepsze planowanie ładowania. Bezpieczeństwo użytkowania zapewniają atestowane ogniwa, które chronią przed przeciążeniem, głębokim rozładowaniem i zwarciem. Certyfikat TÜV gwarantuje, że powerbank spełnia standardy bezpieczeństwa i jakości. 

Podsumowanie 

Powerbank HAMA Supreme 24HD 24000mAh to idealny towarzysz dla każdego, kto potrzebuje niezawodnego źródła energii w podróży. Jego duża pojemność, wszechstronność portów, szybkie ładowanie oraz certyfikowane bezpieczeństwo czynią go doskonałym wyborem dla osób, które są zawsze w ruchu. 

 Cena: 149,99 zł

EZVIZ PS300  – przenośna stacja zasilająca

EZVIZ PS300 Portable Power Station to przenośna stacja zasilania, która oferuje niezawodne i wygodne rozwiązanie dla wszystkich potrzebujących energii w podróży. Doskonale sprawdzi się jako źródło zasilania w domu w razie awarii, na działce lub pod namiotem podczas wakacji. EZVIZ PS300 wyróżnia się kompaktowymi wymiarami i lekką konstrukcją, co sprawia, że jest łatwa w transporcie i nie zajmuje dużo miejsca. Wyposażona w wytrzymałą baterię litową, stacja oferuje 313Wh całkowitej pojemności baterii i może być ładowana za pomocą paneli słonecznych. 

Funkcje i Wydajność 

Stacja posiada cztery typy portów, w tym port USB-C do szybkiego ładowania, co pozwala na jednoczesne ładowanie wielu urządzeń. Dzięki temu, PS300 jest gotowa zaspokoić potrzeby różnych użytkowników. Długotrwała bateria litowa NCM zapewnia do 1000 pełnych cykli ładowania, zachowując 80% pojemności baterii po 1000 cyklach. System zarządzania baterią (BMS) monitoruje pracę urządzenia, w tym napięcie, prąd i temperaturę, co przyczynia się do przedłużenia żywotności stacji. 

Przeczytaj też: Ładowarka indukcyjna z powerbankiem do iPhone – Anker PowerWave Mag-Go 2 in 1 | CoNowego.pl

Podsumowanie 

EZVIZ PS300 Portable Power Station to wszechstronne urządzenie, które zapewnia niezawodne zasilanie w każdej sytuacji. Jest to doskonały wybór dla osób poszukujących przenośnego źródła energii, które jest zarówno wydajne, jak i łatwe w użyciu. Dzięki wielu portom i możliwości ładowania solarnego, PS300 jest idealnym towarzyszem zarówno na zewnątrz, jak i w domu podczas awarii zasilania. 

Cena: 1299 zł