Hisense stawia na wysoką efektywność energetyczną!

Światowy Dzień Efektywności Energetycznej to okazja, aby przypomnieć sobie o wspólnej odpowiedzialności za ochronę zasobów naturalnych i minimalizowanie negatywnego wpływu na środowisko. W tym roku Hisense włącza się do tej inicjatywy, zachęcając do korzystania z nowoczesnych i energooszczędnych urządzeń.

Chiński koncern dba o portfele klientów

Hisense, znany producent elektroniki użytkowej i sprzętu AGD, kładzie duży nacisk na realizację Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ i koncentruje się na osiągnięciu pozytywnego wyniku ESG. Jednym z priorytetów marki jest zmniejszenie zużycia energii i zwiększenie udziału odnawialnych źródeł energii, co przyczynia się do ograniczenia wpływu na środowisko i zmiany klimatyczne. Telewizory laserowe Hisense, oprócz wciągającego obrazu i dźwięku, wyróżniają się również wysoką efektywnością energetyczną i dbałością o środowisko. Produkty te są zgodne z najnowszymi normami dotyczącymi emisji dwutlenku węgla i charakteryzują się wysokim wskaźnikiem recyklingu oraz efektywności energetycznej.

W dzisiejszych czasach troska o środowisko staje się coraz ważniejsza. Hisense podejmuje szereg działań mających na celu zmniejszenie negatywnego wpływu na środowisko, np. poprzez drukowanie instrukcji obsługi na papierze nadającym się do recyklingu i oferowanie ich w formie cyfrowej. Wprowadzając innowacyjne rozwiązania, takie jak technologia automatycznego dozowania w zmywarkach czy produkcja lodówek z materiałów pochodzących z recyklingu, Hisense nie tylko pomaga użytkownikom oszczędzać pieniądze, ale także dba o czystość środowiska. Warto również zwrócić uwagę na wpływ wyboru odpowiednich urządzeń AGD na zużycie energii w gospodarstwach domowych. Nowoczesne pralki Hisense, wyposażone w zaawansowane technologie, mogą osiągać nawet 30-procentową poprawę oszczędności energii w porównaniu z starszymi modelami.

Czytaj też: Hisense UXKQ – seria, która zrewolucjonizuje telewizory Mini LED?

Grafika tytułowa: Hisense