HP prezentuje nowe laptopy z obsługą AI

Koncern Hewlett-Packard ogłosił ekscytującą premierę nowych modeli laptopów z serii Envy i Pavilion, które podnoszą poprzeczkę wydajności i elastyczności. Nowe urządzenia, wyposażone w zaawansowane rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji, są gotowe sprostać nawet najbardziej wymagającym potrzebom użytkowników.

Nowości, które sprawdzą się doskonale w codziennej pracy i po godzinach

Seria HP Pavilion zachwyca swoją wszechstronnością, łącząc funkcje urządzeń premium z możliwością dostosowania wydajności do indywidualnych preferencji. Z wyraźnym obrazem w formacie 16:10, dużą liczbą portów oraz długim czasem pracy na baterii, laptopy te są idealnym partnerem do każdego zadania. Najnowszy HP Pavilion Aero 13.3” to prawdziwa perełka w segmencie konsumenckim, będąca najlżejszym laptopem wspieranym przez sztuczną inteligencję. Zrównoważony, stylowy i trwały, wyposażony w obudowę z magnezowo-aluminiowych materiałów podlegających recyklingowi, ten laptop wyróżnia się nie tylko lekkością, ale także wydajnymi procesorami AMD Ryzen™. Model HP Pavilion 16″ debiutuje z wyświetlaczem OLED, oferując twórcom jeszcze większe możliwości. Z większą przestrzenią roboczą, precyzyjnym panelem dotykowym i podświetlaną klawiaturą, ten laptop zapewnia niezrównane wrażenia wizualne i ergonomiczne.

Natomiast seria HP Envy imponuje elastycznością i nieograniczonymi możliwościami personalizacji. Modele HP Envy x360 14″ i 16″ 2-in-1 to prawdziwe bestie wszechstronności, oferujące doskonały obraz i dźwięk, oraz wytrzymałą konstrukcję z aluminium. Z kolei HP Envy 17.3″ z kartami graficznymi NVIDIA® GeForce RTX™ 3050 to idealne połączenie pracy i rozrywki, zapewniając ergonomiczną konstrukcję i doskonałą łączność.

Wartość tych nowych laptopów nie tylko leży w ich wyjątkowych funkcjach, ale także w dostępności i cenach. HP Pavilion Aero 13.3” będzie dostępny w Polsce już w lipcu, w cenie od 4699 złotych, podczas gdy HP Pavilion 16″ zadebiutuje w czerwcu, kosztując od 4999 złotych. Modele HP Envy x360 14″ i 16″ będą dostępne od czerwca, w cenach odpowiednio od 4699 złotych do 5249 złotych, a HP Envy 17.3″ będzie dostępny od czerwca w cenie od 5449 złotych.

Czytaj też: Signature Slim – niezawodny duet do zadań służbowych i prywatnych od Logitech!

Grafika tytułowa: HP