World of Warships: Legends od teraz na urządzeniach mobilnych!

Studio Wargaming, znane jako twórcy popularnej gry morskiej World of Warships, wprowadza nowy wymiar rywalizacji dla graczy na całym świecie poprzez premierę mobilnej wersji gry, World of Warships: Legends. Gra ta, dostępna za darmo w sklepach Google Play i Apple App Store, oferuje intensywną rozgrywkę, która przenosi graczy na wirtualne morza, gdzie mogą zmierzyć się w epickich bitwach.

Wiosenna aktualizacja gry umożliwiająca grę na urządzeniach mobilnych otwiera nowe możliwości dla fanów World of Warships. Dzięki crossplayowi i crossprogresji z użytkownikami Xbox i PlayStation, gracze mogą teraz cieszyć się dynamiczną akcją na ekranach swoich smartfonów i tabletów. Optymalizowane sterowanie dotykowe oraz szczegółowo odwzorowane mapy i modele okrętów zapewniają niesamowite doznania podczas każdej bitwy.

Jednocześnie z premierą mobilnej wersji gry, World of Warships: Legends wprowadza wydarzenie Planet Clash, oferujące nowy tryb PvE, w którym gracze mogą wziąć udział, rywalizując w kosmicznych bitwach. Nowe japońskie krążowniki dostępne we wczesnym dostępie oraz kampania „Sveriges Sällhet” z paneuropejskim pancernikiem premium jako nagrodą dodają jeszcze więcej emocji do gry.

Evgeniy Shukin, dyrektor wydawniczy World of Warships: Legends, komentuje: „Chcieliśmy zapewnić jak najlepsze wrażenia graczom, którzy są pasjonatami Legends i nie mogą się doczekać powrotu do domu, aby cieszyć się kilkoma rundami gry. Dzięki funkcjonalności rozgrywki międzyplatformowej gracze mogą teraz rozwijać swoje ulubione linie okrętów nawet w drodze do pracy”.

World of Warships: Legends on Mobile dostępne jest teraz w sklepach Google Play i Apple App Store, zapraszając graczy do niezapomnianej przygody na morzach wirtualnego świata.

Czytaj też: Polowanie na Piñatę w marcu w World of Warships

Grafika tytułowa: Wargaming