Higienicznie i ciche sprzątanie z odkurzaczem marki Hoover!

Odkurzacze pozwalają w odpowiedni sposób zadbać o czystość podłóg, mebli, półek, a także pozbyć się pajęczyn z sufitu.  Kurz, który wchłaniany jest do wnętrza urządzenia może zawierać roztocze, pleśnie i bakterie. Ważne jest zatem, aby sprzątanie wszystkich powierzchni było nie tylko komfortowe, ale także higieniczne. Odkurzacz marki Hoover z system filtracji Filtr Epa oraz technologią ABT będzie niezwykłym wsparciem w sprzątaniu dla każdego alergika i nie tylko. Odkurzacz HOOVER HE722PET 011 to prosty sposób na zawsze posprzątane mieszkanie.

fot. Hoover

Higieniczna czystość wszystkich powierzchni

Odkurzacz HOOVER HE722PET 011 wyposażony został w szczotkę do parkietu, dyszę szczelinową, szczotkę do mebli, mini turboszczotkę oraz rurę teleskopową. Oznacza to, że pozwoli on oczyścić każdą powierzchnię, dbając o to, by kurz nie gromadził się nie tylko na podłodze i dywanach, ale także kanapie i meblach, zwłaszcza jeśli w mieszkaniu są również zwierzęta. Odkurzacz HOOVER posiada miękką szczotkę przeznaczona do pielęgnacji podłóg drewnianych i parkietów dbając o ich czystość i połysk. Urządzenie efektywnie usunie kurz i zabrudzenia, a delikatne włosie szczotki i filcowe kółka będą w pełni bezpieczne dla czyszczonych powierzchni. W przypadku odkurzania mebli i łóżek warto skorzystać z mini turboszczotki, która pozwoli usunąć całą sierść z kanap, łóżek, krzeseł i dywanów. Co więcej, dzięki funkcji trybu AUTO, Hoover HE722PET011 automatycznie dostosowuje poziom mocy. Gdy czujnik wykryje, że podłoga jest zakurzona lub mocno zabrudzona, zwiększa moc ssania, a jeśli czyszczona powierzchnia jest już czysta, moc automatycznie się zmniejszy. Dodatkowo, urządzenie posiada zmywalny filtr EPA E12 opracowany z myślą o alergikach i astmatykach skutecznie zatrzymujący alergeny i bakterie. Worek EPA na kurz redukuje również nieprzyjemne zapachy, a sama jego wymiana jest bardzo higieniczna. Dzięki zautomatyzowanemu systemowi, szczelny worek można szybko i wygodnie wyjąć, korzystając ze specjalnego uchwytu, a następnie po naciśnięciu przycisku wyrzucić go bez kontaktu z zanieczyszczeniami. 

fot. Hoover

Wygoda i lekkość użytkowania

Producent zadbał o to, by odkurzacz HOOVER HE722PET011 był również wygodny w użytkowaniu. Odkurzacz Hoover został zaprojektowany tak, by osiągać doskonałe efekty sprzątania na wszystkich powierzchniach przy bardzo niskim poziomie hałasu, wynoszącym jedynie 64 dBA. Za pomocą panelu umiejscowionego w rączce urządzenia można nim w prosty sposób sterować zwiększać lub zmniejszać poziom mocy oraz sprawdzać stan zapełnienia worka.  A dzięki dużej pojemności zbiornika na kurz wynoszącej aż 5 litrów użytkownik może swobodnie odkurzać przez dłuższy czas, nie martwiąc się o konieczność częstej zmiany worka.  HOOVER HE722PET 011 ma również bardzo duży zasięg pracy. Przewód o długości aż 9,5 metrów oraz teleskopowa rura, pozwolą posprzątać mieszkanie bez konieczności ciągłej zmiany źródła prądu.

Czytaj też: Nowa jakość sprzątania z Hoover HF9

Grafika tytułowa: Hoover