Haier I-Touch Series 4 – i ty możesz być szefem kuchni!

Przygotowywanie fantastycznych dań wcale nie musi być trudne! Nawet jeśli jesteś totalnym, kulinarnym laikiem, piekarniki Haier I-Touch Series 4 pozwolą Ci na przygotowywanie naprawdę wyszukanych wypieków i potraw!

Z pewnością niejednokrotnie chcieliście zabłysnąć przed rodziną bądź znajomymi i przygotować dla nich fantastyczny obiad, bądź ciasto do popołudniowej kawy. Niełatwo dogodzić gustom wymagających gości! Haier jednak zdaje sobie sprawę, że nie każdy musi dysponować umiejętnościami niczym zawodowy kucharz i wprowadza do swojej oferty piekarniki I-Touch Series 4. Dzięki nim przygotujesz świetne, pyszne potrawy nawet będąc kulinarnym laikiem!

Stylowy piekarnik dla Twojej kuchni!

Nowoczesna, świetnie zaprojektowana kuchnia nie może obejść się bez świetnie wyglądającego sprzętu AGD. Haier w przypadku piekarników I-Touch Series 4 stawia na przemyślany i imponujący design. Przy projektowaniu piekarników postawiono na wykończenie z ciemnej stali nierdzewnej i pięknie prezentującego się czarnego szkła. Ponadto urządzenia wyposażone zostały w intuicyjny w obsłudze, interaktywny panel sterowania będący ekranem dotykowym. Dzięki takim zabiegom urządzenia I-Touch Series 4 nie tylko zachwycą Cię wizualnie, ale będą też bardzo proste i wygodne w obsłudze!

Innowacyjne funkcje na pomoc domowym kucharzom!

Piekarniki Haier I-Touch Series 4 naszpikowane zostały przydatnymi rozwiązaniami, dzięki którym pieczenie będzie czystą przyjemnością. Wystarczy wspomnieć chociażby o widoczności 360°. Dzięki zastosowaniu w piekarniku dwóch bocznych lamp i nowej, jaśniejszej emalii o gładszej powierzchni udało się uzyskać doskonałą widoczność przygotowywanych potraw. Tak fantastycznie oświetlenie pozwoli nam kontrolować na bieżąco, czy nasze danie dobrze się wypieka!

Kolejna z niesamowitych funkcji serwowanych nam w przypadku Haier I-Touch Series 4 to Panel Szefa Kuchni. W połączeniu z technologią Climatech, zapewnia on odpowiednie rozprowadzenie ciepła, wilgotności i powietrza w piekarniku co przełoży się na równomierne pieczenie i fantastyczne jego efekty. W przypadku piekarnika I-Touch Series 4 postawiono na promieniowe ustawienie systemu chłodzenia. Zastosowanie takiego rozwiązania przekłada się na sprawne utrzymanie stałej temperatury wewnątrz piekarnika. Straty ciepła nie będą dla nas odczuwalne. Cyrkulacja ciepłego powietrza wewnątrz piekarnika została natomiast zorganizowana w taki sposób, by nie następowało przegrzewanie uchwytu, otaczających mebli i elektroniki na zewnątrz piekarnika. Wspomniany wcześniej Panel Szefa Kuchni odpowiedzialny za optymalny obieg powietrza w piekarniku częściowo przykrywa wentylator urządzenia. Dzięki temu przyczynia się do zwiększenia temperatury na wszystkich poziomach aż o 20% oraz do szybszego nagrzewania samego piekarnika!

Producent dba także o wygodę i bezpieczeństwo użytkowników piekarników Haier I-Touch Series 4. Ów sprzęt wyposażony został w specjalne prowadnice teleskopowe. Dzięki nim, wymiana używanych w urządzeniu blach i krat do pieczenia będzie bardzo bezpieczna i szybka. Koniec z sytuacjami w których elementy piekarnika mogą się z niego wysunąć w niekontrolowany sposób i narazić nas na poparzenia!

Czyszczenie pirolityczne – koniec z szorowaniem brudnego piekarnika?

Na pewno niejednokrotnie szorowanie zabrudzonego tłuszczem i spalenizną piekarnika było dla Was sporym utrapieniem, prawda? Takie zanieczyszczenia są bardzo trudne do usunięcia w “tradycyjny” sposób. Haier zdaje sobie z tego sprawę i na pokładzie piekarnika I-Touch Series 4 serwuje użytkownikom funkcję czyszczenia pirolitycznego. Co kryje się pod tą tajemniczą nazwą? Po wybraniu odpowiedniej opcji z menu piekarnika, wszystkie osady z tłuszczu i pozostałości po pieczeniu usuwane są z wnętrza urządzenia w sposób automatyczny, poprzez wypalanie w temperaturze prawie 430 stopni. Brzmi niesamowicie, prawda? Uporczywe zabrudzenia już nigdy nie będą spędzającym sen z powiek problemem!

Piekarnik przechodzi do wymiaru smart!

Na co dzień dążymy do tego, by nasze życie było jak najbardziej “smart”. Nie inaczej jest w przypadku produktów Haier! Piekarnik I-Touch Series 4 możemy połączyć z autorską aplikacją producenta – hOn. Dzięki niej uzyskujemy dostęp do wszystkich podstawowych parametrów piekarnika (jak aktualna temperatura wewnątrz, czas pracy itp.), historii zadań czy też możliwości ustawienia harmonogramu pracy sprzętu. To jednak nie wszystko! Aplikacja zapewnia nam dostęp do przepisów, porad i wskazówek w każdej chwili podczas gotowania. Możemy więc postępować zgodnie z przepisem lub tylko inspirować się sugestiami wyświetlanymi w hOn! Najlepsze zostawiliśmy jednak na sam koniec!

Haier I-Touch Series 4 – dania godne szefa kuchni!

Piekarnik Haier I-Touch Series 4 to Twój niesamowity, kuchenny asystent! W aplikacji hOn znajdziesz zawsze aktualny katalog 300 przepisów i 50 filmów z przepisami, dzięki którym przyrządzisz prawdziwe, kulinarne arcydzieła. Aplikacja poprowadzi Cię krok po kroku przez cały proces przygotowania potrawy. Ponadto, możesz ustawić parametry pracy piekarnika zdalnie, adekwatnie do danego przepisu. Przygotowywanie potraw nigdy nie było bardziej smart! Podczas przyrządzania mięsnych posiłków możesz skorzystać z dołączonej do piekarnika, bezprzewodowej sondy do mięsa, która pozwala zmierzyć temperaturę wewnętrzną potrawy. Przy jej pomocy ustawisz odpowiedni cykl pieczenia, aby Twoje danie było idealne! Nie musisz być mistrzem kulinarnym, aby z piekarnikiem Haier przygotowywać 5 gwiazdkowe dania!

Po więcej informacji zajrzyj tutaj: Piekarniki I-Touch Series 4

Tekst powstał we współpracy z marką Haier