Dwie transmisje sportowe na jednym ekranie? Z telewizorami Samsung to możliwe!

Nadchodzące dni to prawdziwa uczta dla miłośników sportu. Czekają na nas takie wydarzenia, jak chociażby cykl zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich czy niezwykle ważne mecze piłki nożnej. Dzięki dzisiejszym technologiom, kibice mogą śledzić swoje ulubione wydarzenia na bieżąco i komentować je w sieci w bardzo wygodny sposób.

Świetne rozwiązania Samsunga dla fanów wydarzeń sportowych

Innowacyjna funkcja Multi View serwowana na pokładzie telewizorów Samsung pozwala podzielić duży ekran na dwie części, umożliwiając jednoczesne oglądanie meczu piłki nożnej i udostępnianie ekranu smartfona do komentowania z przyjaciółmi czy innymi kibicami. Które urządzenia ją wspierają? Przykładem może być tutaj Samsung QN92C.

Model QN92C to telewizor dedykowany prawdziwym fanom sportu. Z technologią Quantum Mini LED i Neuronowym Procesorem AI Quantum 4K, gwarantuje niezwykle realistyczne wrażenia, z głęboką czernią, zwiększonym poziomem jasności i intensywnymi szczegółami. Powłoka Antyrefleksyjna sprawia, że obraz jest zawsze wyraźny, niezależnie od warunków oświetleniowych.

Płynność ruchu jest kluczowa dla realistycznych doznań podczas transmisji sportowych. QN92C z 120Hz matrycą i Zaawansowanym Upłynniaczem Ruchu+ zapewnia płynne odświeżanie obrazu, eliminując rozmycia i opóźnienia. Dzięki temu, wydarzenia na ekranie można obserwować w taki sposób, jak gdybyśmy oglądali je na żywo na sportowych arenach.

Dźwięk również odgrywa kluczową rolę podczas przeżywania emocjonujących, sportowych wydarzeń. Z technologią Dolby Atmos telewizor QN92C zapewnia wielokanałowy dźwięk. Dźwięk Podążający za Obiektem+ śledzi ruch na ekranie, dodając transmisjom dodatkowego realizmu. Dla miłośników intensywnego dźwięku, możliwe jest także rozszerzenie systemu o soundbar, na przykład model HW-Q930C, wzbogacający doznania dźwiękowe.

Czytaj też: Jak telewizor Samsung może oszczędzać energię i zadbać o Twoje rachunki za prąd?

Grafika tytułowa: Samsung