GTA VI diabelnie drogą grą?

GTA VI to niezwykle wyczekiwana produkcja od Rockstar Games, która ma spore szanse na to, by zyskać status hitu dekady. Dzięki niewyobrażalnym wręcz pieniądzom zarobionym na poprzedniku, nadchodząca kolejna część serii Grand Theft Auto ma ogromne szanse na to, by zaoferować nam niewyobrażalne do tej pory wrażenia z rozgrywki. W sieci pojawiły się jednak ostatnio niepokojące wieści. Leaksterzy donoszą bowiem, że zakup własnej kopii produkcji może stanowić dla każdego fana serii spory wydatek.

Rockstar games ma zamiar wysoko wycenić swój produkt

Ogrom pracy włożony przez programistów Rockstar Games w potencjalnie najbardziej zaawansowaną grę w historii branży może mieć swoje odzwierciedlenie w jej cenie. W sieci pojawiły się informacje wskazujące na to, że w dniu premiery GTA VI może kosztować nawet… 150 USD. Oznacza to, że w przeliczeniu na polską walutę za grę zapłacimy ponad 600 złotych. Wydaje się być to kwotą z kosmosu, prawda? Do tej pory przyzwyczajeni byliśmy do cen nowych produkcji w okolicach 350-400 złotych.

Nie wiadomo, czy kwota 150 USD miałaby być ostateczną ceną za podstawową wersję gry, czy też za takie pieniądze można by złożyć pre-order z możliwością uzyskania wczesnego dostępu do produkcji jeszcze przed jej premierą. Jedno jest jednak pewne – na pewno znajdzie się naprawdę wiele osób, które zdecydują się wydać taką kwotę po to, by móc nacieszyć się wyczekiwaną produkcją jak najszybciej. Dajcie koniecznie znać w komentarzach, czy wydalibyście tak duże pieniądze na nową grę.

Czytaj też: Diablo IV z corocznym DLC?

Grafika tytułowa: Rockstar Games