ESL FACEIT Group ogłasza – Predator oficjalnym partnerem OEM Counter-Strike’a!
ESL FACEIT Group (EFG), jedna z czołowych organizacji e-sportowych, ogłosiła strategiczne partnerstwo z firmą Acer, która została oficjalnym partnerem OEM w ekosystemie Counter-Strike’a. Współpraca obejmie najważniejsze rozgrywki EFG, w tym ESL Pro Tour, ESL Pro League oraz prestiżowe turnieje Intel Extreme Masters (IEM). Dzięki tej inicjatywie profesjonalni i amatorscy gracze otrzymają dostęp do najnowszego sprzętu gamingowego z linii Predator, wspierającego ich rywalizację na najwyższym poziomie.
Pierwszym wydarzeniem, podczas którego zadebiutuje to partnerstwo, będzie IEM Katowice 2025, odbywające się w dniach 7-9 lutego. Organizatorzy zapowiadają nie tylko wyjątkowe rozgrywki w Counter-Strike 2, ale także premierę nowego produktu Acer oraz interaktywne atrakcje dla uczestników. Sprzęt gamingowy Predator stanie się kluczowym elementem rozgrywek zarówno na scenie, jak i podczas transmisji na żywo w wielu językach, docierając do milionów fanów na całym świecie.
Bastian Veiser, dyrektor ds. zarządzania partnerami w EFG, podkreślił, że współpraca z Acer zapewni zawodnikom dostęp do najnowocześniejszych technologii, które umożliwią im osiągnięcie szczytowej formy. Z kolei Vincent Lin, wiceprezes ds. globalnego marketingu w Acer Inc., zwrócił uwagę na unikalną okazję do dotarcia do społeczności e-sportowej, dla której precyzja, wydajność i intensywność rozgrywki są kluczowe.
Partnerstwo EFG i Acer to kolejny krok w kierunku profesjonalizacji sceny Counter-Strike’a i wzmocnienia ekosystemu turniejowego. Dzięki tej współpracy turnieje EFG zyskają jeszcze większy prestiż, a fani e-sportu będą mogli śledzić rywalizację najlepszych graczy korzystających z najnowszych technologii.
Grafika tytułowa: Predator