Diablo Immortal dla PC można już pobrać!

Diablo Immortal to nadchodzący wielkimi krokami hit od Blizzarda. Gra została stworzona z myślą o urządzeniach mobilnych, jednak wydana zostanie także dla komputerów z Windows. Skorzystamy z niej poprzez klienta Battle.net. Jeśli nosicie się z zamiarem sprawdzenia gry – mamy dla Was dobre wieści!

Diablo Immortal – serwery startują za kilka dni!

Jeśli zalogujecie się dzisiaj do Battle.net przez aplikację dla Windows – uzyskacie możliwość pobrania Diablo Immortal już teraz. Gra waży dość sporo – konieczne jest pobranie niemal 25 GB danych. Produkcja w wersji dla PC jest dostępna dla wszystkich, ale znajduje się jeszcze w fazie beta. Oznacza to, że gracz może jeszcze napotykać na jakieś problemy w trakcie rozgrywki. Testy mają pomóc w ich wyeliminowaniu.

Serwery Diablo Immortal wystartują 2 czerwca. Wtedy też możliwe będzie prowadzenie rozgrywki z poziomu naszych komputerów. Mam nadzieję, że produkcja zostanie w odpowiedni sposób zoptymalizowana do sterowania za pośrednictwem klawiatury i myszy. To mimo wszystko kluczowa kwestia dla pecetowych graczy. W końcu wygodne sterowanie to klucz do radości z rozgrywki.

Fabuła Diablo Immortal osadzona została między wydarzeniami znanymi z gier Diablo II: Lord of Destruction i Diablo III. Po zniszczeniu Kamienia Świata przez Tyraela słudzy Diablo próbują za pomocą jego odłamków przywrócić do życia Władcę Grozy. Oczywiście zadaniem gracza będzie wcielenie się ponownie w jednego z nefalemów i powstrzymanie demonów przed wskrzeszeniem swojego władcy.

Czytaj tez: Amazon Prime Gaming – znamy gry na czerwiec!

Oczywiście gdy tylko Diablo Immortal zadebiutuje oficjalnie – spodziewajcie się recenzji tej gry na conowego.pl. Pamiętajcie też o tym, że w pierwszych dniach zainteresowanie grą będzie spore i może pojawić się pewna niewydolność serwerów.

Grafika tytułowa: Blizzard